Nowa akademia 4 latka Przedszkole Outlet

Niech Nowa akademia stanie się inspiracją do odkrywania świata razem z dzieckiem. Seria została podzielona na trzy działy tematyczne, a zadania dopasowane do wieku i możliwości 4-latka.
4,40 * 7,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,86 zł

Opis

Niech Nowa akademia stanie się inspiracją do odkrywania świata razem z dzieckiem. Seria została podzielona na trzy działy tematyczne, a zadania dopasowane do wieku i możliwości 4-latka.

Tytuł "Nowa akademia 4 latka Przedszkole" to opracowanie zbiorowe, więc za opisane treści odpowiada kilka osób.

Dzieci bywają bardzo ciekawe otaczającego je środowiska. Pogłębiaj wiedzę malucha wręczając mu publikacje z grupy "Poznawanie świata", przykładowo opisywany tu tytuł "Nowa akademia 4 latka Przedszkole", to brama do nieograniczonych możliwości odkrywania i eksplorowania otaczającego nas świata. Patrz, jak maluch coraz szerzej otwiera oczy ze zdumienia.

To doskonała propozycja dla malucha, który rozpoczyna swoją przygodę w przedszkolu. Książeczka wprowadzi dziecko w świat przedszkolny, pozwoli mu lepiej poznać otaczającą rzeczywistość i przygotować się na nowe wyzwania. Dzięki niej dziecko będzie miało poczucie pewności i gotowości do tego, co go czeka.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest także nieocenionym sposobem kształcenia umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i rodzica! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Historyjka ma miękką okładkę, dzięki czemu bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż opiekun skończy wizytę u fryzjera.

Jeśli po ukończeniu książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy perypetii bohaterów tej serii, nie czekaj - zamów także następne bajki z serii "Nowa akademia".

Jest to bardzo krótka produkcja - jej długość: 16 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Nowa akademia 4 latka Przedszkole" udostępniło Wydawnictwo SBM. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to wybierz również pozostałe pozycje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, by zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.