NOWA Teraz matura. Język polski. Zakres podstawowy i rozszerzony. Zbiór zadań maturalnych Outlet

Teraz Matura 2023. Język polski. Zbiór zadań maturalnych. Zakres podstawowy i rozszerzony Zbiór zadań maturalnych Teraz Matura 2023 to niezastąpione wsparcie dla każdego ucznia, pragnącego osiągnąć sukces na egzaminie maturalnym z języka polskiego. Publikacja została starannie opracowana z myślą o...
20,98 * 39,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,75 zł

Opis

Teraz Matura 2023. Język polski. Zbiór zadań maturalnych. Zakres podstawowy i rozszerzony Zbiór zadań maturalnych Teraz Matura 2023 to niezastąpione wsparcie dla każdego ucznia, pragnącego osiągnąć sukces na egzaminie maturalnym z języka polskiego. Publikacja została starannie opracowana z myślą o uczniach, którzy zdają egzamin zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Realizuje wszystkie aktualne wymagania egzaminacyjne wprowadzone przez CKE, zapewniając pełne pokrycie materiału maturalnego.

Dzięki temu kompleksowemu narzędziu nauka staje się bardziej efektywna, a przygotowania do egzaminu stają się pewniejsze i bardziej satysfakcjonujące. Uaktualniony zbiór zadań to: kompletna baza zawierająca wszystkie rodzaje zadań maturalnych, przykładowe rozwiązania każdej części arkusza egzaminacyjnego wraz z omówieniem, próbne arkusze maturalne, poprowadzone krok po kroku rozwiązania zadań z pomocnymi wskazówkami, klucze odpowiedzi do wszystkich zadań w zbiorze, dostęp do cyfrowych zasobów dodatkowych.

Dodatkowe zasoby cyfrowe Dodatkowym atutem publikacji Teraz Matura 2023. Zbiór zadań maturalnych jest dostęp do materiałów cyfrowych wspierających naukę rozwiązywania zadań i arkuszy maturalnych. Są to między innymi poradniki wideo, wskazówki pomagające w rozwiązywaniu zadań oraz dodatkowe warianty zadań maturalnych. Wraz z zestawem cyfrowych zasobów uczniowie otrzymują dostęp do przykładowych realizacji wszystkich 230 zadań jawnych z matury ustnej.

Szczegóły - NOWA Teraz matura. Język polski. Zakres podstawowy i rozszerzony. Zbiór zadań maturalnych

  • Wydawnictwo Nowa Era
  • Seria Nowa Teraz Matura
  • Oprawa: Miękka
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 978832674807333
  • ISBN: 9788326748073
  • EAN: 978832674807333
  • Wymiary: 21.0x29.5x1.3 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>