Nowa Trampolina pięciolatka. Teczka w.2020

Trampolinek to wyjątkowy przyjaciel przedszkolaków. Dzielnie towarzyszy maluchom podczas poznawania świata krok po kroku. Wspiera również pięciolatków - to właśnie dla nich powstała Nowa Trampolina pięciolatka. Wspólnie z Trampolinkiem dzieci wyruszają na odkrywanie tajemnic otaczającego ich świata...

149.94 zł

-3%

154.58 zł

Dodaj do schowka

Opis

Trampolinek to wyjątkowy przyjaciel przedszkolaków. Dzielnie towarzyszy maluchom podczas poznawania świata krok po kroku. Wspiera również pięciolatków - to właśnie dla nich powstała Nowa Trampolina pięciolatka.
Wspólnie z Trampolinkiem dzieci wyruszają na odkrywanie tajemnic otaczającego ich świata - kształtując spostrzegawczość, umiejętność logicznego myślenia, zdolności matematyczne czy grafomotoryczną. Podróż jest intrygująca, a kolejne zadania dostarczają doskonałej zabawy, a przy okazji zapewniają dziecku wielokierunkowy rozwój w oparciu o wspólne kręgi tematyczne.
Nowa Trampolina to seria PWN stworzona z myślą o poszerzaniu horyzontów przedszkolaków i inspirowaniu ich do odkrywania piękna świata.
Pakiet dla 5-latka to kompletny zestaw materiałów dydaktycznych, który wspomaga wychowanie przedszkolne. Zastaw zawiera:
- 4-częściowy komplet wszechstronnych kart pracy, które doskonalą umiejętności 5-latków,
- "Kącik artysty" - z zestawem zadań plastycznych, inspirujących do pracy różnymi technikami artystycznymi,
- Książeczkę "My i świat. Emocje i kompetencje społeczne" - zestaw pouczających opowiadań, które wspierają prawidłowy rozwój emocjonalny i funkcjonowanie dziecka w społeczeństwie.
Pakiet dla 5-latka można wykorzystać również do pracy z grupami mieszanymi w przedszkolu. Praca z Nową Trampoliną pięciolatka przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i ich nauczycielom oraz rodzicom. Zapewni wiele pozytywnych emocji i ukierunkuje na dalszy rozwój prowadzący ku edukacji szkolnej.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Nowa Trampolina pięciolatka. Teczka w.2020