Nowe Słowa na start! Klasa 5. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej

Zeszyt ćwiczeń „NOWE Słowa na start!” dla klasy piątej szkoły podstawowej zawiera ćwiczenia skorelowane z podręcznikiem. Utrwalają one umiejętności i wiedzę z zakresu kształcenia językowego oraz ułatwiają zrozumienie roli środków artystycznego wyrazu w utworach literackich. Ułatwia rozwijanie...
27,46 * 27,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,04 zł

Opis

Zeszyt ćwiczeń „NOWE Słowa na start!” dla klasy piątej szkoły podstawowej zawiera ćwiczenia skorelowane z podręcznikiem. Utrwalają one umiejętności i wiedzę z zakresu kształcenia językowego oraz ułatwiają zrozumienie roli środków artystycznego wyrazu w utworach literackich.

  • Ułatwia rozwijanie umiejętności oraz utrwalanie wiadomości z zakresu nauki o języku poprzez praktyczne zastosowanie wiedzy.
  • Pozwala na utrwalanie poprawnej pisowni dzięki licznym zadaniom ortograficznym.
  • Umożliwia kształcenie umiejętności z zakresu retoryki oraz pozwala ćwiczyć tworzenie wypowiedzi ustnych i pisemnych.
  • Dzięki zestawom zadań do tekstów literackich i publicystycznych uczy analizy zastosowanych środków językowych i stylistycznych, a także utrwala umiejętności retoryczne.
  • Zawiera odsyłacze do dodatkowych materiałów (wiadomości teoretycznych, wskazówek pomagających w rozwiązywaniu zadań, ćwiczeń oraz zasobów multimedialnych) w postaci kodów QR.
  • Utrwala najważniejsze zagadnienia za pomocą podsumowań „Sprawdź, czy potrafisz” zamieszczonych na końcu każdego rozdziału.
  • Pomaga w stopniowym przygotowaniu do egzaminu po klasie 8, jest dla ucznia pomocą w systematycznym nabywaniu wiedzy i umiejętności.

FAQ

Sekcja często zadawanych pytań i odpowiedzi

Kto napisał "Nowe Słowa na start! Klasa 5. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej"?
Autorami tytułu są Agnieszka Marcinkiewicz, Joanna Ginter.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, ale ich treści są wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Ten szkolny niezbędnik "Nowe Słowa na start! Klasa 5. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej" został opracowany przez Wydawnictwo Nowa Era.


Skąd mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek do szkoły:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autorów, wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej informacje znajdują się w opisie oglądanego produktu.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
152 to liczba stron "Nowe Słowa na start! Klasa 5. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej". Jest wypełniony edukacyjną treścią uatrakcyjnioną graficznie. Zawiera wartościowe i starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


Do której serii podręczników szkolnych należy "Nowe Słowa na start! Klasa 5. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej"?
Tytuł ten należy do serii edukacyjnej Nowe Słowa na start!.
Podobnie jak pozostałe tytuły z tego cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom spójnych materiałów dydaktycznych, które umożliwią im rozwój umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany i logiczny.


Kilka słów o wydającym opisywany podręcznik:
Nowa Era to wydawnictwo edukacyjne,które dzięki swojemu nowatorskiemu i holistycznemu podejściu do edukacji wyróżnia się na tle innych wydawnictw na rynku. Skupiając się na innowacyjnyh metodach pracy z młodzieżą, zyskało zaufaniewielu edukatorów i szkół w całym kraju.

Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Pamiętaj o zeszytach. Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z werwą i we własnym stylu! Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a wręcz dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę do szkoły, z którą, w naszej opinii, warto wejść w rok szkolny.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Nowe Słowa na start! Klasa 5. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>