NOWOŚĆ Nowy Jork Piżamorama

Nowy Jork Piżamorama

  • Piżamorama
  • 9788364011948
  • 3 dni
„Nowy Jork Piżamorama” to niezwykła podróż chłopca w piżamie w paski. Dziecko zapada w sen, a książka ożywa, by przenieść je do pełnego zgiełku, świateł i ruchu Nowego Jorku - miasta, które nigdy nie zasypia. W tej książce przypominamy bardzo starą technikę animacji "ombro cinema", opartej na...

34.71 zł

-13%

39.90 zł

Dodaj do schowka

Opis


„Nowy Jork Piżamorama” to niezwykła podróż chłopca w piżamie w paski. Dziecko zapada w sen, a książka ożywa, by przenieść je do pełnego zgiełku, świateł i ruchu Nowego Jorku - miasta, które nigdy nie zasypia. W tej książce przypominamy bardzo starą technikę animacji "ombro cinema", opartej na iluzji optycznej. Dołączona paskowana folia pozwala ożywić ilustracje. Aby stworzyć iluzję ruchu, wystarczy przyłożyć folię do prążkowanego obrazka i bardzo powoli przesuwać ją od jednej krawędzi strony do drugiej. Zobaczymy wówczas migoczące światła ulicznego zgiełku, pędzące autostradą samochody, wirujące liście drzew w Central Parku, ruchliwe ulice Manhattanu i tłumy ludzi na Broadwayu – to jest właśnie piżamorama!

W serii „Piżamorama” ukazały się jeszcze 4 tytuły: „Warszawa Piżamorama”, „ Paryż Piżamorama”, „Muzeum Piżamorama” i „Moje roboty Piżamorama”.

Jak to działa? Koniecznie zobacz film:
https://youtu.be/RN1TrFuWWaw

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Nowy Jork Piżamorama