Nowy Jork. Przewodnik - celownik

Przewodniki-Celowniki ,to nowatorskie publikacje turystyczne, opisujące najciekawsze miasta i regiony Europy. Ich wyró,żnikiem są dokładne mapy oraz zwięzłe, przygotowane w formie leksykonu i ilustrowane zdjęciami opisy atrakcji turystycznych. Nowe przewodniki dają swobodę podczas...
12,94 * 32,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,95 zł

Opis

Przewodniki-Celowniki ,to nowatorskie publikacje turystyczne, opisujące najciekawsze miasta i regiony Europy. Ich wyró,żnikiem są dokładne mapy oraz zwięzłe, przygotowane w formie leksykonu i ilustrowane zdjęciami opisy atrakcji turystycznych. Nowe przewodniki dają swobodę podczas zwiedzania, wolność i niezależność podczas wycieczek i podró,ży. Pozwalają w prosty sposó,b odnajdywać w terenie interesujące miejsca i identyfikować obiekty. Mapa, tekst i zdjęcia uzupełniają się i tworzą wzajemnie powiązaną całość, któ,ra sprawi, ze samodzielne zwiedzanie miasta stanie się prawdziwa przyjemnością!

Przewodnik-Celownik Nowy Jork to:
  • Atlas Manhattanu
  • Alfabetyczny leksykon 133 największych atrakcji turystycznych
  • Ponad 120 kolorowych fotografii
  • Podstawowe informacje praktyczne
  • Przejrzysty system odsyłaczy
... a wszystko po to, by w nieskrępowany sposó,b cieszyć się Nowym Jorkiem, bezbłędnie trafiać do wybranych przez siebie celó,w, ułożyć własny plan zwiedzania, poznać i zobaczyć najciekawsze miejsca w mieście.

Szczegóły - Nowy Jork. Przewodnik - celownik

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>