Nudzę się

Nie ma nic nudnego w byciu dzieckiem… ale spróbuj to wytłumaczyć ziemniakowi! Straszliwie nudząca się dziewczynka trafia na Ziemniaczka, który upiera się, że dzieciaki są nudne. Nie pozwoli, by tkwił w błędzie. Tłumaczy mu więc, jak niesamowicie jest być dzieckiem. Czy go jednak przekona?...
5,75 * 34,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,68 zł

Opis

Nie ma nic nudnego w byciu dzieckiem… ale spróbuj to wytłumaczyć ziemniakowi!

Straszliwie nudząca się dziewczynka trafia na Ziemniaczka, który upiera się, że dzieciaki są nudne. Nie pozwoli, by tkwił w błędzie. Tłumaczy mu więc, jak niesamowicie jest być dzieckiem. Czy go jednak przekona?

Inspirująca seria o emocjach i radzeniu sobie z nimi dla wszystkich dzieci w wieku 3–8 lat, która rozśmieszy do łez. Jej niezwykłymi bohaterami są najlepsi przyjaciele: dziewczynka, Flaming i Ziemniaczek. Jeśli uważacie, że o nudzie wiecie już wszystko, sięgnijcie po tę książkę.


O autorach

Michael Ian Black – komik, aktor i pisarz najbardziej znany ze swoich występów w telewizji (w tym serialach). Jest autorem kilku innych książek dla dzieci. Mieszka na pustkowiach Connecticut z żoną i dwójką dzieci.

Debbie Ridpath Ohi – zarabia na życie pisaniem i rysowaniem, co dostarcza jej ogromnej radości, więc nigdy się nie nudzi. Mieszka w Toronto z mężem Jeffem.

Autorem tytułu "Nudzę się" jest Michael Ian Black, Debbie Ridpath Ohi.

Tytuł oryginalny oferowanej publikacji: I'm bored.

Książeczka pt. "Nudzę się" została przypisana do sekcji "Bajki wiersze i opowiadania". Świetnie nadaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed zaśnięciem. Wesołe historyjki z morałem zapewniają dziecku doskonałą rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to mądry sposób na to, aby dziecko w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Maluchy w wieku 3-7 lat rozwijają się w tym okresie bardzo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą wartościowych lektur.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija jego umiejętność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Ładne, barwne ilustracje rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również bardzo dobrym sposobem doskonalenia umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w twardej okładce. Dzięki dobrej jakości wykonaniu lektura zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po ukończeniu książeczki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy przygód bohaterów tej serii, nie czekaj i sprawdź także kolejne książki z cyklu "Dziewczynka, flaming i ziemniaczek".

Jest to bardzo krótka publikacja - ma 40 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Nudzę się" wydało Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę szkraba, to wybierz również inne pozycje od tego wydawcy.