NOWOŚĆ Nuk Płyn do mycia butelek i smoczków 500 ml

Nuk Płyn do mycia butelek i smoczków 500 ml

Przez pierwsze kilka miesięcy dziecko karmione jest głównie mlekiem lub kaszkami. Silne osady z białka zawartego w mleku zostają w butelkach do karmienia, na smoczkach i innych naczyniach, powodując rozwój bakterii oraz brzydki zapach. Płyn do mycia butelek i smoczków NUK został stworzony...

14.99 zł

-10%

16.70 zł

Cena za L : 29.98zł

Dodaj do schowka

Opis

Przez pierwsze kilka miesięcy dziecko karmione jest głównie mlekiem lub kaszkami. Silne osady z białka zawartego w mleku zostają w butelkach do karmienia, na smoczkach i innych naczyniach, powodując rozwój bakterii oraz brzydki zapach.

Płyn do mycia butelek i smoczków NUK został stworzony specjalnie do czyszczenia artykułów dla dzieci. Jest tak delikatny, że można go bezpiecznie stosować do wszystkich produktów dziecięcych, np. butelek, smoczków do karmienia, kubków, sztućców, naczyń, jak również zabawek i części laktatorów oraz wszystkiego, co dziecko może włożyć do buzi!

Szeroka gama zastosowania i jakość produktu sprawiają, że jest ON nieoceniony w dbaniu o czystość przy małym dziecku. Przy pomocy specjalnych bioenzymów płyn do mycia butelek i smoczków dociera do wszystkich zabrudzeń na powierzchni przedmiotu, osadza się na nich, po czym rozbija je na drobne części, dzięki czemu z łatwością można spłukać je pod bieżącą wodą.

Usuwa pozostałości po mleku, soku, kaszce czy papce. Wypłukuje się bez pozostawiania osadów, nie zawiera sztucznych środków zapachowych ani barwników.

Sposób przygotowania i przechowywania

Wskazania: butelki, smoczki, kubki i inne przedmioty, które dziecko wkłada do buzi.

Sposób użycia: umyć przedmiot płynem NUK, następnie dokładnie opłukać.

Dane producenta/dystrybutora

NUK

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Nuk Płyn do mycia butelek i smoczków 500 ml

  • Producent: Nuk
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4008600181354
  • EAN: 4008600181354
  • Wymiary: 23 x 9 x 3.5 cm