Nutritive Solutions Nourishing Oil Care Conditioner odżywka do włosów włosów suchych i puszczących się

  • Dove
  • 8711600451650
  • 4 dni
Jeśli Twoje włosy są szorstkie, mocno się puszą i trudno układają, nasza odżywka pomoże Ci odzyskać nad nimi kontrolę. Czy wiesz, że zabiegi z użyciem olejków do włosów są wykorzystane od wielu lat i znane są z tego iż sprawiają, że włosy stają się bardziej miękkie, gładkie, lśniące i łatwiejsze w...

11.21 zł

Cena za L : 56.05zł

Dodaj do schowka

Opis

Jeśli Twoje włosy są szorstkie, mocno się puszą i trudno układają, nasza odżywka pomoże Ci odzyskać nad nimi kontrolę. Czy wiesz, że zabiegi z użyciem olejków do włosów są wykorzystane od wielu lat i znane są z tego iż sprawiają, że włosy stają się bardziej miękkie, gładkie, lśniące i łatwiejsze w układaniu? 

Zainspirowani tą odżywczą mocą olejków, stworzyliśmy odżywkę do włosów suchych i puszących się Dove Nutritive Solutions Nourishing Oil Care, która pomoże Ci wygładzić włosy i zlikwidować ich puszenie. Ta odżywka do włosów suchych przy regularnym stosowaniu stopniowo odżywi je od wewnątrz, dzięki czemu włosy po każdym użyciu staną się niezwykle miękkie i łatwe do ułożenia. Jej formuła Weightless Nutri-Oils nie obciąży twoich włosów, więc możesz cieszyć się dobrodziejstwem olejków do włosów bez ich przetłuszczania. Aby Twoje włosy stały się gładkie i miękkie, po prostu nanieś na nie od połowy ich długości aż po same końce odżywkę Dove, a następnie spłucz. Dla lepszego efektu, stosuj z szampanem do włosów suchych i puszących się Dove Nutritive Solutions Nourishing Oil Care. 

Uwaga: Aby uzyskać lepsze efekty stosuj z szampanem do włosów suchych i puszących się Dove Nutritive Solutions Nourishing Oil Care.


Właściwości: 

* Dzięki olejkom Weightless Nutri-Oils regeneruje suche, puszące się włosy.
* Pomaga wygładzić powierzchnię włosów i zapanować nad ich puszeniem.
* Włosy są miękkie i łatwo się układają po każdym użyciu.
* Przy regularnym stosowaniu stopniowo odżywia włosy na najgłębszym poziomie.
* Formuła niepozostawiająca uczucia tłustości.
* Nadaje się do codziennego użytku. 

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Nutritive Solutions Nourishing Oil Care Conditioner odżywka do włosów włosów suchych i puszczących się

  • Producent: Dove
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8711600451650
  • EAN: 8711600451650