O La La! Czyli logopedia. Gimnastyka języka. 5+

O LA LA! Czyli logopedia. Gimnastyka języka. 5+ O LA LA! I oto jest – książka, która pomoże Naszym pociechom w nauce prawidłowej wymowy. To zbiór zabawnych wierszyków dla starszych dzieci. Świetna pomoc w pracy z Naszymi pociechami nad doskonaleniem prawidłowej wymowy głosek i wyrazów. Pozwala...
12,88 * 19,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,61 zł

Opis

O LA LA! Czyli logopedia. Gimnastyka języka. 5+ O LA LA! I oto jest – książka, która pomoże Naszym pociechom w nauce prawidłowej wymowy. To zbiór zabawnych wierszyków dla starszych dzieci. Świetna pomoc w pracy z Naszymi pociechami nad doskonaleniem prawidłowej wymowy głosek i wyrazów. Pozwala uczyć się poprzez zabawę i rozwijać aparat mowy. Każdy wierszyk zawiera trudniejsze zbitki głosek (np. wr, bł, br, fr) przeznaczone do głośnego czytania i ćwiczenia danego problemu fonetycznego. Głośno czytajcie dziecku wierszyki. Powtarzajcie poszczególne wyrazy z rymowanek oraz słowa pod nimi umieszczone. Dzięki temu dziecko wyćwiczy poprawną artykulację głosek i będzie wciąż usprawniało swój aparat mowy. Zapraszamy do ćwiczeń i wesołej zabawy!

FAQ

Sprawdź sekcję Q&A

Kto napisał "O La La! Czyli logopedia. Gimnastyka języka. 5+"?
Książka "O La La! Czyli logopedia. Gimnastyka języka. 5+" jest opracowaniem zbiorowym, czyli w tworzenie zawartości zaangażowanych było szersze grono osób.


Jak mogę sprawdzić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora lub autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych udostępnionych przez szkołę.


Kiedy wydano podręcznik?
Rok wydania tego podręcznika to 2019. "O La La! Czyli logopedia. Gimnastyka języka. 5+" od lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez ten okres pozyskał duże zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
Książka ma 48 stron.
Jest wypełniona edukacyjną treścią podkreśloną ilustracjami. Zawarto w niej wartościowe i starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik ma twardą okładkę, która zapewnia ochronę zniszczeniem . Dzięki temu można dłużej cieszyć się wiedzą w niej zawartą. Chociaż większego rozmiaru niż wydanie miękkie, z pewnością przetrwa lepiej codzienną szkolnej torbie.


Co, obok podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Pamiętaj o zeszytach! Plus na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami szkolnymi, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie produkty szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że na pewno znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, i w zamian kupić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - O La La! Czyli logopedia. Gimnastyka języka. 5+

 • Wydawnictwo Books And Fun
 • Seria Logopedia
 • Oprawa: Twarda
 • Rok wydania: 2019
 • Ilość stron: 48
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788395274350
 • Język: polski
 • Podtytuł: Gimnastyka Języka
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788395274350
 • EAN: 9788395274350
 • Wymiary: 19.5/27

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>