Obiecaj, że wrócisz. Zapomnij, że istniałem. Tom 3 (pocket)

Bruno nie ma łatwego dzieciństwa. Kiedy jego ojciec ginie - głupią iprzypadkową śmiercią, chłopak musi szybko wydorośleć. Gangsterzy sąnieuchwytni, a policja zbyt szybko umarza śledztwo. Syn ofiary poprzysięga zemstę, pragnie odwetu nie tylko na gangsterach - sprawcach rodzinnej tragedii, lecz...
9,22 * 14,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,22 zł

Opis

Bruno nie ma łatwego dzieciństwa. Kiedy jego ojciec ginie - głupią iprzypadkową śmiercią, chłopak musi szybko wydorośleć.

Gangsterzy sąnieuchwytni, a policja zbyt szybko umarza śledztwo. Syn ofiary poprzysięga zemstę, pragnie odwetu nie tylko na gangsterach - sprawcach rodzinnej tragedii, lecz także na służbach. Bruno pracuje dla wielu bossów, powoli zapisuje na swoim koncie kolejne głowy, swojej zemście podporządkuje całe życie. Nie ma w nim miejsca na rodzinę, dobrą pracę, a na pewno nie na miłość.

Ta pojawia się znienacka, kiedy los stawia na drodze Brunona młodą Rosjankę. Wiera niczego się nie boi, bo też niczego nie ma do stracenia. Chociaż dopiero startuje w dorosłe życie, ona również zdążyła poznać jegogorzki smak. Nie zdaje sobie sprawy, że grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo: dziewczyna stanowi walutę w zatargu między gangsterami zza Buga, a Bruno jest pośrednikiem. Jak skończy się tendeal? Czy miłość pokona zło? Przekonacie się sami, czytając trzecią - ostatnią - część bestsellerowej serii Zapomnij, że istniałem.

Szczegóły - Obiecaj, że wrócisz. Zapomnij, że istniałem. Tom 3 (pocket)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>