Obora z figurkami i akcesoriami

Nowa obora z figurką krowy, cielaka, rolnika i z innymi akcesoriami W sektorze rolniczym następuje radosny wzrost. Oprócz już znanych krów i byków, w ofercie BRUDER pojawił się teraz pasujący cielak. Zupełnie nowy zestaw tematyczny bworld dla krowy i cielaka zawiera nowoczesną stajnię dla krowy z...
208,01

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 190,34 zł

Opis

Nowa obora z figurką krowy, cielaka, rolnika i z innymi akcesoriami

W sektorze rolniczym następuje radosny wzrost. Oprócz już znanych krów i byków, w ofercie BRUDER pojawił się teraz pasujący cielak. Zupełnie nowy zestaw tematyczny bworld dla krowy i cielaka zawiera nowoczesną stajnię dla krowy z żłobkiem na paszę i szczotkami do masażu. Do bezpiecznego zakwaterowania cielaka dołączono skrzynię z poidełkiem. Oba zwierzęta są dobrze pielęgnowane przez rolnika, który również jest w zestawie, używając taczki i akcesoriów zarówno do karmienia, jak i sprzątania obory.

bworld to świat zabawek BRUDER. Składa się on z ruchomych figurek, zwierząt, akcesoriów oraz od niedawna także zestawów tematycznych przypisanych do znanych już kategorii BRUDER. Bez względu na to czy jako kierowca, jeździec sportowy czy pracownik szpitala lub warsztatu motocyklowego - przedmioty bworld zapewniają godziny zabawy same w sobie lub stanowią doskonałe uzupełnienie szczegółowych pojazdów. Dzięki nowym zestawom tematycznym można jeszcze głębiej zanurzyć się w świecie BRUDER-a . Wydrukowane elementy ścienne ze stopami regulacyjnymi umożliwiają jeszcze bardziej realistyczną zabawę, a nowy system półek umożliwia interakcję z elementami.

Szczegóły - Obora z figurkami i akcesoriami

  • Producent: Bruder
  • Kod producenta: GXP-882190
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4001702626112
  • EAN: 4001702626112
  • Wymiary: 311x198 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również