Obracanka. Kolory

Obracanki to uwielbiana przez maluchy seria z ruchomymi, obracającymi się wokół własnej osi elementami, dzięki którym poznawanie świata będzie przyjemnością. Na każdej stronie znajduje się obracany element, który trzeba dopasować do odpowiednich wyrazów. Nauka i zabawa w jednym! W książeczce Kolory...
21,49 * 29,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 13,81 zł

Opis

Obracanki to uwielbiana przez maluchy seria z ruchomymi, obracającymi się wokół własnej osi elementami, dzięki którym poznawanie świata będzie przyjemnością. Na każdej stronie znajduje się obracany element, który trzeba dopasować do odpowiednich wyrazów. Nauka i zabawa w jednym! W książeczce Kolory dziecko będzie musiało dopasować odpowiedni kolor do jego nazwy. TOP 5, czyli dlaczego warto kupić tę książkę: - Idealne połączenie nauki z zabawą - Wspomaganie rozwoju maluszka - Ćwiczenie motoryki malucha - Urocze ilustracje w żywych kolorach - Poznawanie świata poprzez zabawę Instrukcja: chronić przed znaczną wilgocią, czyścić za pomocą lekko wilgotnej szmatki. Cechy: liczba stron: 10, sztywne strony, oprawa: twarda, format: 18x18cm, rok wydania: 2021, wiek: 0+.

Za treścią tytułu "Kolory. Obracanka" stoi Opracowanie zbiorowe.

Znasz przedszkolaka, który zadaje dużo pytań? Zaspokój jego ciekawość, czytając mu książki wyjaśniające otaczającą rzeczywistość. Wiele odpowiedzi na pewno odszuka z Twoją pomocą. Każda strona jest pełna wiedzy, która rozbudzi ciekawość i rozwinie intelektualne horyzonty dziecka.

Przedszkolaki w wieku 2-2 lat rozwijają się w tym okresie bardzo intensywnie. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą wartościowych książek.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książeczek z dziećmi:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z pewnością pobudzi go do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Ponadto lektura książek wspomaga dzieci w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań ćwiczy aparat mowy i wzbogaca słownictwo.
  • Czytanie to doskonała zabawa dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Książka ma twardą okładkę, która zapewnia jej lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki czemu dużo trudniej jest ją zniszczyć.

Jeśli po ukończeniu książeczki, dziecko będzie miało ochotę na więcej losów bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się - zamów też inne bajki z cyklu "Obracanka".

Jest to bardzo krótka książka - jej długość: 10 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Kolory. Obracanka" opublikowało Wydawnictwo Wilga. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to sprawdź również pozostałe tytuły od tego wydawcy.