Obrazkowy quiz malucha od 3 lat

Obrazkowy quiz malucha od 3 lat: sprawdzenie wiedzy dziecka, wzbogacenie jego słownictwa, nauka i zabawa w każdym miejscu i o każdej porze! barwne ilustracje.
9,25 * 12,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,49 zł

Opis

Obrazkowy quiz malucha od 3 lat:

  • sprawdzenie wiedzy dziecka,
  • wzbogacenie jego słownictwa,
  • nauka i zabawa w każdym miejscu i o każdej porze!
  • barwne ilustracje.

Agnieszka Bator jest autorem książki "Obrazkowy quiz malucha od 3 lat".

"Obrazkowy quiz malucha od 3 lat" to książka z grupy kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają maluchy do różnorodnych działań twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, ćwiczą te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. W ramach tej książki spełnia się marzenie rodzica: rozwój i dobra zabawa w jednym!

"Obrazkowy quiz malucha od 3 lat" składa się głównie z ilustracji oraz niedługich tekstów. W tego typu publikacjach głównym elementem są grafiki, natomiast tekst jest dodatkiem. Historie zawierające obrazki sprawdzą się głównie dla młodszych dzieci. Kolorowe ilustracje, ułatwiają zrozumienie historii. Poza tym kontakt dzieci z obrazkami w tym stylu pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.

Książki dla dzieci w wieku 3-4 lat są bardzo pomocnym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój malucha w tym czasie.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i przyspiesza rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Poprawia zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie jest również nieocenionym sposobem rozwijania umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Publikację wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wyruszając na zewnątrz, bez przeszkód można ją wrzucić dziecku do plecaka.

Jest to średnia lektura - jej długość: 76 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Obrazkowy quiz malucha od 3 lat" opublikowało Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę dziecko, to wybierz też pozostałe pozycje tego wydawcy.

Masz do dyspozycji mały budżet? Ta książeczka to niekosztowny wybór.