Obrona Grodna 1939 r. Wojenna Odyseja Antka Srebrnego 1939–1945. Tom 1 Outlet

Antek Srebrny, gdy go poznajemy, ma zaledwie 14 lat. Jest grodzieńskim harcerzem. Od początku II wojny światowej razem z kolegami szykuje się do walki z Niemcami. Los sprawia jednak, że przychodzi mu zmierzyć się z innym śmiertelnym wrogiem Polski – Sowietami. Podobnie jak wielu jego rówieśników,...

15.00

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Antek Srebrny, gdy go poznajemy, ma zaledwie 14 lat. Jest grodzieńskim harcerzem. Od początku II wojny światowej razem z kolegami szykuje się do walki z Niemcami. Los sprawia jednak, że przychodzi mu zmierzyć się z innym śmiertelnym wrogiem Polski – Sowietami. Podobnie jak wielu jego rówieśników, bierze udział w obronie swojego rodzinnego miasta, Grodna, przed Armią Czerwoną.

To nie jedyne niebezpieczeństwo, jakie na niego czyha. Jego tropem podąża tajemniczy pan X. Czy Antkowi uda się przetrwać uliczne walki z Armią Czerwoną? Kto pomoże mu w starciu z groźnym panem X? Co dla Antka i jego rodziny oznacza data 10 lutego 1940 r.?

Na wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedź w pierwszym zeszycie serii „Wojenna odyseja Antka Srebrnego 1939-1944” – Obrona Grodna 1939 r.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Obrona Grodna 1939 r. Wojenna Odyseja Antka Srebrnego 1939–1945. Tom 1

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki