Oczyszczająca maseczka Ubtan Hesh 100 g

  • Hesh
  • NITAI_HES-048
  • 4 dni
Ubtan łagodnie, ale dokładnie oczyszcza skórę, nie wysuszając jej i zachowując jej naturalną wilgotność. Już po pierwszym użyciu można zauważyć, że skóra rozświetliła się zdrowym blaskiem. Bardzo dobrze nadaje sie do pielęgnacji skóry trądzikowej i problematycznej. Sposób użycia: Jako mydło:...

18.59 zł

Cena za kg : 185.9zł

Dodaj do schowka

Opis

Ubtan łagodnie, ale dokładnie oczyszcza skórę, nie wysuszając jej i zachowując jej naturalną wilgotność. Już po pierwszym użyciu można zauważyć, że skóra rozświetliła się zdrowym blaskiem. Bardzo dobrze nadaje sie do pielęgnacji skóry trądzikowej i problematycznej.

Sposób użycia:
Jako mydło: rozmieszać odpowiednią ilość proszku w wodzie. Rozprowadzić pastę na całym ciele, odczekać 5-10 minut, następnie zażyć kąpieli lub wziąć prysznic.
Jako maseczka: rozmieszać niewielką ilość proszku z wodą, nałożyć na skórę twarzy. Po 10-15 minutach zmyć lub usunąć poprzez delikatne pocieranie skóry.

Skład: Nagarmotha (Cyperus Rotundus), Rose Petal Powder (Rose Alba), Sandalwood Powder (Santalum Album), Kachura (Curcuma Zedoria), Bawchi (Psorolea Corylifolia), Anantmul (Hemidesmus Indicus), Amba Haldi (Curcuma Amada), Wala (Andropogan Muircatus), Manjishta (Rubia Cordifolia), Orange Peel Powder (Citrus Aurantium), Multani Mati (Fuller's Earth), Perfume.

Porady dla alergików: maseczka Ubtan jest produktem naturalnym, mimo wszystko jest zalecane w przypadku bardzo wrażliwej cery przeprowadzić test na małym odcinku skóry, ze względu na możliwość reakcji na indywidualną wrażliwość cery. Jeśli po 24h nie pojawi się zaczerwienienie lub świąd, maseczkę można bezpiecznie używać.

Uwaga: produkt nie testowany na zwierzętach. Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Oczyszczająca maseczka Ubtan Hesh 100 g

  • Producent: Hesh
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: NITAI_HES-048
  • EAN: 8901701137106