Odkryć fizykę 1. Zakres podstawowy. Podręcznik do fizyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Szkoła ponadpodstawowa

„Odkryć fizykę” dla klasy 1. to podręcznik ze zbiorem zadań przedstawiający zagadnienia fizyczne przystępnie i atrakcyjnie, z licznymi nawiązaniami do życia codziennego. Pomaga zainteresować uczniów przedmiotem i zrozumieć im kolejne zagadnienia dzięki prostemu językowi, małym porcjom wiedzy,...
52,99 * 57,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 51,22 zł

Opis

„Odkryć fizykę” dla klasy 1. to podręcznik ze zbiorem zadań przedstawiający zagadnienia fizyczne przystępnie i atrakcyjnie, z licznymi nawiązaniami do życia codziennego.

  • Pomaga zainteresować uczniów przedmiotem i zrozumieć im kolejne zagadnienia dzięki prostemu językowi, małym porcjom wiedzy, licznym odwołaniom do życia codziennego, czytelnym ilustracjom, atrakcyjnym infografikom i ciekawostkom (A to ciekawe, Z historii).
  • Ułatwia naukę przeprowadzania i analizowania doświadczeń dzięki prostym eksperymentom z wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku, zilustrowanym i opatrzonym komentarzem.
  • Pomaga w nauce rozwiązywania zadań dzięki przykładom krok po kroku z zadaniami do nich analogicznymi, różnym typom zadań do samodzielnego rozwiązania, dodatkom matematycznym, a także zadaniom zamieszczonym w Zbiorze zadań dołączonym do podręcznika.
  • Umożliwia wygodne utrwalanie wiadomości i umiejętności dzięki zadaniom powtórzeniowym, a także Podsumowaniom oraz Pytaniom i zadaniom na zakończenie tematów.

FAQ

Sekcja popularnych pytań i odpowiedzi

Kto jest autorem "Odkryć fizykę 1. Zakres podstawowy. Podręcznik do fizyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Szkoła ponadpodstawowa"?
Autorami książki są Marcin Braun, Weronika Śliwa.
Są autorami niewielu podręczników, jednak są one wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 materiałów szkolnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy oraz doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.
 
Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Odkryć fizykę 1. Zakres podstawowy. Podręcznik do fizyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Szkoła ponadpodstawowa" wydało Wydawnictwo Nowa Era.

 
Jaki jest numer dopuszczenia przez Ministerstwo Edukacji Narodowej tego podręcznika szkolnego?
Nr dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika to 1001/1/2019. Informuje ON o tym, że podręcznik został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Jako ciekowostkę zaznaczmy, że termin "podręcznik" powinien dotyczyć wyłącznie książki szkolnej posiadającej właśnie numer dopuszczenia MEN.

Czy podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu nauczania obowiązującymi na dzień nadania numeru. Przed otrzymaniem numeru dopuszczenia podręczniki są sprawdzane przez metodyków Ministerstwa Edukacji Narodowej w kwestii zgodności z zakresem nauczania, jak również z kryteriami merytorycznymi.

 
Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu listy książek szkolnych dzielą Cię 3 kroki:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, nr MEN, autora, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej informacje znajdują się na karcie oglądanego produktu.

 
Jaki jest poziom wiedzy tego podręcznika?
Ta książka jest przeznaczona do wykorzystania na poziomie podstawowym.

 
Z ilu stron składa się ten podręcznik?
Odkryć fizykę 1. Zakres podstawowy. Podręcznik do fizyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Szkoła ponadpodstawowa to książka złożona z 216 stron.
Jest wypełniona treścią edukacyjną upiększoną ilustracjami. Zawiera liczne, starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.

 
Przeczytaj o wydającym ten podręcznik:
Nowa Era to nie tylko wydawca podręczników, lecz także partner dla nauczycieli, rodziców i uczniów, dostarczający najnowocześniejsze materiały edukacyjne. Swoim innowacyjnym podejściem do nauczania, inspirowane metodologią holistyczną, pozyskało zaufanie tysięcy placówek oświatowych na terenie Polski.
 
Dla uczniów której klasy i na jakim szczeblu nauki jest niezbędny ten wspomniany podręcznik?
Pozycja jest przeznaczona dla uczniów klas LO 1. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, aby dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.
 
Do zgłębiania wiedzy, z jakiego przedmiotu ta publikacja jest przydatna?
Podręcznik został opracowany z myślą o konkretnej sekcji nauki, jaką jest fizyka.

 
Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Odkryć fizykę 1. Zakres podstawowy. Podręcznik do fizyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Szkoła ponadpodstawowa"?
Tytuł jest częścią popularnej serii edukacyjnej "ODKRYĆ FIZYKĘ".
Wraz z innymi składowymi cyklu, ta książka ma na celu dostarczenie spójnych materiałów dydaktycznych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę jak również umiejętności w sposób zorganizowany oraz systematyczny.

 
Co, obok podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze nabycie odpowiednich zeszytów. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść pewnie i we własnym stylu! Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a nawet dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź zestawy szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto rozpocząć rok szkolny.

 
Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, przeczytasz na tej stronie.

 

Szczegóły - Odkryć fizykę 1. Zakres podstawowy. Podręcznik do fizyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Szkoła ponadpodstawowa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>