Odkryć fizykę 3. Podręcznik i karty pracy ucznia z dziennikiem laboratoryjnym. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa

Odkryć fizykę 3. Podręcznik do fizyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Dla absolwentów szkół podstawowych „Odkryć fizykę” dla klasy 3. to podręcznik ze zbiorem zadań przedstawiający zagadnienia fizyczne przystępnie i atrakcyjnie, z licznymi nawiązaniami do życia...
75,98 * 85,40 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 70,52 zł

Opis

Odkryć fizykę 3. Podręcznik do fizyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Dla absolwentów szkół podstawowych

„Odkryć fizykę” dla klasy 3. to podręcznik ze zbiorem zadań przedstawiający zagadnienia fizyczne przystępnie i atrakcyjnie, z licznymi nawiązaniami do życia codziennego.

  • Pomaga zainteresować uczniów przedmiotem i zrozumieć im kolejne zagadnienia dzięki prostemu językowi, małym porcjom wiedzy, licznym odwołaniom do życia codziennego, czytelnym ilustracjom, atrakcyjnym infografikom i ciekawostkom (A to ciekawe, Z historii).
  • Ułatwia naukę przeprowadzania i analizowania doświadczeń dzięki prostym eksperymentom z wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku, zilustrowanym i opatrzonym komentarzem.
  • Pomaga w nauce rozwiązywania zadań dzięki przykładom krok po kroku z zadaniami do nich analogicznymi, różnym typom zadań do samodzielnego rozwiązania, a także zadaniom zamieszczonym w Zbiorze zadań dołączonym do podręcznika.
  • Umożliwia wygodne utrwalanie wiadomości i umiejętności dzięki zadaniom powtórzeniowym, a także Podsumowaniom oraz Pytaniom i zadaniom na zakończenie tematów.

Odkryć fizykę 3. Karty pracy ucznia z dziennikiem laboratoryjnym. Zakres podstawowy

Karty pracy ucznia z dziennikiem laboratoryjnym dla klasy 3. liceum ogólnokształcącego i technikum do zakresu podstawowego „Odkryć fizykę” to publikacja ułatwiająca systematyczną pracę zarówno na lekcji, jak i w domu, oraz przygotowanie do sprawdzianu.

  • Umożliwia systematyczną naukę rozwiązywania różnych typów zadań dzięki odpowiedniemu doborowi zadań o dostosowanym do możliwości uczniów poziomie trudności, Przykładom rozwiązanych zadań i zadaniom do nich analogicznym, a także wskazówkom i odpowiedziom.
  • Ułatwia kształcenie umiejętności przeprowadzania i analizowania doświadczeń dzięki Dziennikowi laboratoryjnemu po każdym dziale oraz zadaniom typu doświadczalnego.
  • Zapewnia skuteczne przygotowanie do sprawdzianu poprzez bieżącą pracę ze wszystkimi rodzajami zadań, a także wykorzystanie Kart powtórzeniowych.

FAQ

Sprawdź Q&A

Kto napisał "Odkryć fizykę 3. Podręcznik i karty pracy ucznia z dziennikiem laboratoryjnym. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa"?
Za treścią podręcznika stoją Marcin Braun, Weronika Śliwa, Bartłomiej Piotrowski, Izabela Kondratowicz.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, jednak ich treści są bardzo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Szkolny niezbędnik "Odkryć fizykę 3. Podręcznik i karty pracy ucznia z dziennikiem laboratoryjnym. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa" został opracowany przez Wydawnictwo Nowa Era.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu listy książek do szkoły dzielą Cię trzy kroki:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione dane znajdują się na karcie opisywanego produktu.


Jaki poziom nauczania obejmuje podręcznik Odkryć fizykę 3. Podręcznik i karty pracy ucznia z dziennikiem laboratoryjnym. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa?
Książka ta jest przeznaczona dla uczniów na poziomie podstawowym.


Kilka słów o wydawcy opisywanego podręcznika:
Nowa Era to wydawnictwo edukacyjne,wyróżniające się dzięki swojemu nieszablonowemu i holistycznemu podejściu do edukacji. Skupiając się na innowacyjnyh metodach pracy z młodzieżą, zyskało zaufaniewiększości nauczycieli i szkół na terenie całego kraju.

Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Odkryć fizykę 3. Podręcznik i karty pracy ucznia z dziennikiem laboratoryjnym. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa"?
Tytuł należy do serii edukacyjnej Odkryć Fizykę.
Wraz z innymi częściami cyklu, podręcznik ten ma za zadanie dostarczyć spójnych materiałów dydaktycznych, które pomogą ich uważnym studentom rozwijać wiedzę jak również umiejętności w sposób systematyczny i zorganizowany.


Do czego służą karty pracy?
Karty pracy są dodatkowymi pomocami dydaktycznymi włączonymi do podręczników lub do nich dołączonymi, które obejmują różnorodne zadania i ćwiczenia.


Co, obok podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Pamiętaj o zeszytach! Plus na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Odkryć fizykę 3. Podręcznik i karty pracy ucznia z dziennikiem laboratoryjnym. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>