Odkryć fizykę 3. Zakres podstawowy. Podręcznik do fizyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum.Szkoła ponadpodstawowa

„Odkryć fizykę” dla klasy 3. to podręcznik ze zbiorem zadań przedstawiający zagadnienia fizyczne przystępnie i atrakcyjnie, z licznymi nawiązaniami do życia codziennego. Pomaga zainteresować uczniów przedmiotem i zrozumieć im kolejne zagadnienia dzięki prostemu językowi, małym porcjom wiedzy,...
50,99 * 57,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 48,88 zł

Opis

„Odkryć fizykę” dla klasy 3. to podręcznik ze zbiorem zadań przedstawiający zagadnienia fizyczne przystępnie i atrakcyjnie, z licznymi nawiązaniami do życia codziennego.

  • Pomaga zainteresować uczniów przedmiotem i zrozumieć im kolejne zagadnienia dzięki prostemu językowi, małym porcjom wiedzy, licznym odwołaniom do życia codziennego, czytelnym ilustracjom, atrakcyjnym infografikom i ciekawostkom (A to ciekawe, Z historii).
  • Ułatwia naukę przeprowadzania i analizowania doświadczeń dzięki prostym eksperymentom z wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku, zilustrowanym i opatrzonym komentarzem.
  • Pomaga w nauce rozwiązywania zadań dzięki przykładom krok po kroku z zadaniami do nich analogicznymi, różnym typom zadań do samodzielnego rozwiązania, a także zadaniom zamieszczonym w Zbiorze zadań dołączonym do podręcznika.
  • Umożliwia wygodne utrwalanie wiadomości i umiejętności dzięki zadaniom powtórzeniowym, a także Podsumowaniom oraz Pytaniom i zadaniom na zakończenie tematów.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź sekcję popularne pytania i odpowiedzi

Kto jest autorem "Odkryć fizykę 3. Zakres podstawowy. Podręcznik do fizyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum.Szkoła ponadpodstawowa"?
Autorami książki są Marcin Braun,Weronika Śliwa.
Są autorami niewielu podręczników, ale są one wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.
 
Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Ten szkolny niezbędnik Odkryć fizykę 3. Zakres podstawowy. Podręcznik do fizyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum.Szkoła ponadpodstawowa został opublikowany przez Wydawnictwo Nowa Era.

 
Jaki numer zatwierdzenia MEN charakteryzuje ten podręcznik?
1001/3/2021 - numer dopuszczenia MEN podręcznika szkolnego. Dodanie nr MEN oznacza, że podręcznik został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Jako ciekowostkę zaznaczmy, że termin podręcznik powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauki posiadającej właśnie nr dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi obecnego programu nauczania?
Podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu nauki obowiązującymi w dniu nadania numeru. Podręcznik został określony numerem dopuszczenia MEN, czyli Ministerstwa Edukacji Narodowej, co oznacza, że został oceniony pod kątem zgodności z programem nauczania.

 
Jak się upewnić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek do szkoły:
  • Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
  • Zwróć uwagę na zgodność tytułu, nr MEN, autorów, wydawnictwa.
  • Sprawdź, czy wymienione powyżej szczegóły znajdują się na stronie oglądanego produktu.

 
Jakiego zakresu wiedzy dotyczy podręcznik Odkryć fizykę 3. Zakres podstawowy. Podręcznik do fizyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum.Szkoła ponadpodstawowa?
Ten podręcznik został przygotowany z myślą o poziomie podstawowym.

 
Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Odkryć fizykę 3. Zakres podstawowy. Podręcznik do fizyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum.Szkoła ponadpodstawowa"?
Tytuł ten jest częścią popularnej serii edukacyjnej "Odkryć Fizykę".
Analogicznie do pozostałych składników z cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom spójnych materiałów edukacyjnych, które umożliwią im rozwój umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany, a przy okazji logiczny.

 
Dla uczniów której klasy i na jakim etapie nauki jest niezbędny ten wspomniany podręcznik?
Publikacja jest przeznaczona dla uczniów klas LO 3. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, by dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.
 
W kontekście jakiego przedmiotu ta książka jest potrzebna?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu wybranemu działowi nauki, którym jest fizyka.

 
Informacje o wydającym ten podręcznik:
Nowa Era to wydawnictwo edukacyjne, które wyróżnia się na tle innych dzięki swojemu nowatorskiemu i holistycznemu podejściu do edukacji. Skupiając się na innowacyjnyh metodach pracy z dziećmi w wieku szkolnym, zyskało zaufaniewielu edukatorów i szkół w całej Polsce.
 
W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach. Plus na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i w dobrym stylu! Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a wręcz dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź kolekcje szkolne, z którymi warto zacząć nowy rok szkolny.

 
Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony u Was podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online możesz zwrócić, i w zamian zakupić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.

 

Szczegóły - Odkryć fizykę 3. Zakres podstawowy. Podręcznik do fizyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum.Szkoła ponadpodstawowa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>