Odkrywamy na nowo. Język polski 6. Podręcznik. Kształcenie kulturowo-literackie. Szkoła podstawowa Outlet

Podręcznik w pełni realizuje treści podstawy programowej, ale zawiera też propozycje ich rozszerzenia. Ma czytelny, uporządkowany układ treści, rozdziały nawiązują do pór roku, wydarzeń społecznych i historycznych. Powtarzalność elementów ułatwia uczniom korzystanie z podręcznika. Podręcznik...
36,40 * 42,80 zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 21,40 zł

Opis

Podręcznik w pełni realizuje treści podstawy programowej, ale zawiera też propozycje ich rozszerzenia. Ma czytelny, uporządkowany układ treści, rozdziały nawiązują do pór roku, wydarzeń społecznych i historycznych. Powtarzalność elementów ułatwia uczniom korzystanie z podręcznika.

Podręcznik zawiera treści erudycyjne, a staranny dobór tekstów z pewnością zainteresuje uczniów. Różnorodność ćwiczeń daje możliwość indywidualizacji pracy z uczniem oraz utrwalania jego wiedzy i umiejętności. Każdy rozdział zakończony jest testem, który przygotowuje ucznia do sprawdzianu kompetencji.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Odkrywamy na nowo. Język polski 6. Podręcznik. Kształcenie kulturowo-literackie. Szkoła podstawowa"?
Za treścią podręcznika stoją Małgorzata Składanek, Hanna Szaniawska.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, ale ich treści są wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy oraz doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Szkolny niezbędnik Odkrywamy na nowo. Język polski 6. Podręcznik. Kształcenie kulturowo-literackie. Szkoła podstawowa został wydany przez Wydawnictwo Operon.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek szkolnych:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora, wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej dane znajdują się w opisie oglądanego produktu.


Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Odkrywamy na nowo. Język polski 6. Podręcznik. Kształcenie kulturowo-literackie. Szkoła podstawowa"?
Tytuł jest częścią popularnej serii "Odkrywamy na nowo".
Analogicznie do pozostałych składników z tego cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom spójnych materiałów edukacyjnych, których uważna lektura wspomoże rozwój umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany i logiczny.


Informacje o wydawcy opisywanego podręcznika szkolnego:
Wydawnictwo pedagogiczne Operon to podmiot, który specjalizuje się w tworzeniu publikacji, obejmujących wszystkie etapy edukacji - od wczesnej edukacji szkolnej aż do poziomu szkół ponadpodstawowych. Publikuje podręczniki pozwalające przygotować się do testów końcowych, które są zgodne z aktualną podstawą programową i przygotowane w konsultacji z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Vademecum są urozmaicone pomocami naukowymi i plikami multimedialnymi, które można kupić w pakietach lub oddzielnie. Takie wszechstronne i kompleksowe podejście do edukacji powoduje, że wydawnictwo Operon jest cenionym partnerem dla uczniów, nauczycieli i rodziców.

Ile stron ma ta pozycja?
Odkrywamy na nowo. Język polski 6. Podręcznik. Kształcenie kulturowo-literackie. Szkoła podstawowa składa się z 332 stron.
Jest wypełniony treścią edukacyjną opatrzoną obrazkami i ilustracjami. Zawiera wartościowe, starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Plus na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.


Jeśli pomylę się podczas kupowania to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Odkrywamy na nowo. Język polski 6. Podręcznik. Kształcenie kulturowo-literackie. Szkoła podstawowa

  • Autorzy: Hanna Szaniawska, Małgorzata Składanek
  • Wydawnictwo Operon
  • Seria Odkrywamy na nowo
  • Oprawa: Miękka
  • Ilość stron: 332
  • Format: 26 x 20
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 978837680933533
  • Język: polski
  • ISBN: 9788376809335

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>