Odkrywamy na nowo. Język polski 6. Podręcznik. Kształcenie kulturowo-literackie. Szkoła podstawowa

Podręcznik w pełni realizuje treści podstawy programowej, ale zawiera też propozycje ich rozszerzenia. Ma czytelny, uporządkowany układ treści, rozdziały nawiązują do pór roku, wydarzeń społecznych i historycznych. Powtarzalność elementów ułatwia uczniom korzystanie z podręcznika. Podręcznik...
42,80

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 37,88 zł

Opis

Podręcznik w pełni realizuje treści podstawy programowej, ale zawiera też propozycje ich rozszerzenia. Ma czytelny, uporządkowany układ treści, rozdziały nawiązują do pór roku, wydarzeń społecznych i historycznych. Powtarzalność elementów ułatwia uczniom korzystanie z podręcznika.

Podręcznik zawiera treści erudycyjne, a staranny dobór tekstów z pewnością zainteresuje uczniów. Różnorodność ćwiczeń daje możliwość indywidualizacji pracy z uczniem oraz utrwalania jego wiedzy i umiejętności. Każdy rozdział zakończony jest testem, który przygotowuje ucznia do sprawdzianu kompetencji.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Odkrywamy na nowo. Język polski 6. Podręcznik. Kształcenie kulturowo-literackie. Szkoła podstawowa"?
Małgorzata Składanek, Hanna Szaniawska są autorami tej książki.
Są autorami zaledwie kilku podręczników szkolnych, ale są one wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników szkolnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Publikacja "Odkrywamy na nowo. Język polski 6. Podręcznik. Kształcenie kulturowo-literackie. Szkoła podstawowa" została wydana przez Wydawnictwo Operon.


Jaki numer dopuszczenia MEN posiada opisywany podręcznik szkolny?
Nr dopuszczenia MEN tego podręcznika szkolnego to 339/5/2014. Nr MEN, czyli rozwijając skrót: numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, znajdujący się na podręcznikach szkolnych informuje o tym, że minister oficjalnie dopuścił podręcznik do użytku edukacyjnego. Co ciekawe, termin podręcznik powinien dotyczyć wyłącznie książki do nauki posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Tak, "Odkrywamy na nowo. Język polski 6. Podręcznik. Kształcenie kulturowo-literackie. Szkoła podstawowa" został przygotowany zgodnie z obowiązującymi na dzień nadania numeru wytycznymi programu szkolnego. Przed opisaniem numerem dopuszczenia podręczniki są sprawdzane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w kwestii zgodności z ramą programową, a także z kryteriami jakościowymi.


Jak się upewnić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Skieruj uwagę na zgodność numeru dopuszczenia MEN, tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z wykazu podręczników szkolnych otrzymanych w szkole.


Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Odkrywamy na nowo. Język polski 6. Podręcznik. Kształcenie kulturowo-literackie. Szkoła podstawowa"?
Tytuł jest częścią serii "Odkrywamy na nowo".
Podobnie jak pozostałe składniki z tego cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom spójnych materiałów edukacyjnych, które umożliwią im rozwijanie wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany i logiczny.


Informacje o wydawnictwie opisywanego podręcznika szkolnego:
Wydawnictwo pedagogiczne Operon to wydawca, który specjalizuje się w dostarczaniu publikacji, dotyczących wszystkich stopni nauki - od początkowej edukacji szkolnej aż do poziomu szkół ponadpodstawowych. Zapewnia materiały pozwalające przygotować się do egzaminów końcowych, które są zgodne z najnowszą podstawą programową i opracowane we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Vademecum są wzbogacone pomocami naukowymi i materiałami multimedialnymi, które można kupić w pakietach lub oddzielnie. To wszechstronne i kompletne podejście do nauczania sprawia, iż Operon jest godnym zaufania partnerem zarówno dla uczniów, nauczycieli i rodziców.

Ile stron ma ta pozycja?
Treść Odkrywamy na nowo. Język polski 6. Podręcznik. Kształcenie kulturowo-literackie. Szkoła podstawowa składa się z 332 stron.
Jest wypełniony treścią edukacyjną upiększoną ilustracjami. Zawarto w nim wartościowe i starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


Do której klasy i na jakim poziomie nauki jest niezbędny ten podręcznik?
Pozycja została wydana dla uczniów klas SP 6. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, aby dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym znajduje się uczeń.

Dla którego przedmiotu ta książka jest sugerowana?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu, specyficznemu obszarowi nauki, którym jest język polski.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu odpowiednich zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów szkolnych, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie wyposażenie do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online możesz zwrócić, a w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Odkrywamy na nowo. Język polski 6. Podręcznik. Kształcenie kulturowo-literackie. Szkoła podstawowa

 • Tytuł: Język polski 6 Podręcznik Kształcenie kulturowo-literackie
 • Autor: Małgorzata Składanek
 • MEN: 339/5/2014
 • Wydawnictwo Operon
 • Seria Odkrywamy na nowo
 • Rok wydania: 2014
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 332
 • Format: 20.0x26.0cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788376809335
 • Język: polski
 • Podtytuł: Szkoła podstawowa
 • ISBN: 9788376809335

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>