Odszukaj i nazwij. Zabawy utrwalające wymowę głosek szeregu ciszącego syczącego i szumiącego. Rozwijanie percepcji wzrokowej i koordynacji ruchowo-wzrokowej

ODSZUKAJ I NAZWIJ to zbiór gier logopedycznych utrwalających wymowę głosek sz, ż, cz, dż s, z, c, dz oraz ś, ź, ć, dź, przeznaczonych dla dzieci już od 3. roku życia oraz młodzieży. Publikacja stanowi materiał pomocny nie tylko w terapii logopedycznej, ale także w usprawnianiu percepcji i pamięci...
25,99 * 33,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 25,99 zł

Opis


ODSZUKAJ I NAZWIJ to zbiór gier logopedycznych utrwalających wymowę głosek sz, ż, cz, dż s, z, c, dz oraz ś, ź, ć, dź, przeznaczonych dla dzieci już od 3. roku życia oraz młodzieży. Publikacja stanowi materiał pomocny nie tylko w terapii logopedycznej, ale także w usprawnianiu percepcji i pamięci wzrokowej, rehabilitacji widzenia oraz orientacji przestrzennej. Skierowana jest do logopedów, tyflopedagogów, terapeutów pedagogicznych, nauczycieli przedszkolnych i nauczania zintegrowanego.

Teczka zawiera 3 zestawy gier w postaci plansz do wyszukiwania obrazków przedstawionych na kartonikach. Jeden komplet składa się z podwójnych plansz z kolorowymi ilustracjami oraz ich cieniami, do których należy wyciąć kartoniki z obrazkami. Do każdego zestawu przygotowano 4 rodzaje kartoników:
- 52 kartoniki z obrazkiem identycznym jak na planszy,
- 52 kartoniki ukazujące powiększony fragment obrazka z planszy,
- 52 kartoniki z cieniem obrazka,
- 52 kartoniki z kontrastem cienia.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto napisał "Odszukaj i nazwij. Zabawy utrwalające wymowę głosek szeregu ciszącego syczącego i szumiącego. Rozwijanie percepcji wzrokowej i koordynacji ruchowo-wzrokowej"?
Za treścią tytułu stoją Katarzyna Szłapa, Iwona Tomasik, Sławomir Wrzesiński.
Są autorami zaledwie kilku podręczników szkolnych, jednak są one bardzo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 materiałów szkolnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jak mogę sprawdzić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek szkolnych:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autora, wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione wyżej dane znajdują się na stronie opisywanego produktu.


W którym roku został wydany "Odszukaj i nazwij. Zabawy utrwalające wymowę głosek szeregu ciszącego syczącego i szumiącego. Rozwijanie percepcji wzrokowej i koordynacji ruchowo-wzrokowej"?
Rok wydania Odszukaj i nazwij. Zabawy utrwalające wymowę głosek szeregu ciszącego syczącego i szumiącego. Rozwijanie percepcji wzrokowej i koordynacji ruchowo-wzrokowej to 2016. Podręcznik "Odszukaj i nazwij. Zabawy utrwalające wymowę głosek szeregu ciszącego syczącego i szumiącego. Rozwijanie percepcji wzrokowej i koordynacji ruchowo-wzrokowej" od wielu lat jest uznanym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez ten okres pozyskał zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
"Odszukaj i nazwij. Zabawy utrwalające wymowę głosek szeregu ciszącego syczącego i szumiącego. Rozwijanie percepcji wzrokowej i koordynacji ruchowo-wzrokowej" składa się z 24 stron.
Jest wypełniony treścią edukacyjną podkreśloną obrazkami i ilustracjami. Zawiera ważne, starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


Co, oprócz podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Nie zapomnij o zeszytach. Plus na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i w dobrym stylu. Dedykowane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a wręcz zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź kolekcje do szkoły, z którymi warto zacząć rok szkolny.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online możesz zwrócić, i w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Odszukaj i nazwij. Zabawy utrwalające wymowę głosek szeregu ciszącego syczącego i szumiącego. Rozwijanie percepcji wzrokowej i koordynacji ruchowo-wzrokowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>