Odszukaj i nazwij. Zabawy utrwalające wymowę głowek r, l, li, k, ki, g, gi. Rozwijanie percepcji wzrokowej i koordynacji ruchowo wzrokowej

ODSZUKAJ I NAZWIJ to zbiór gier logopedycznych utrwalających wymowę głosek r, l, li, k, ki, g, gi, przeznaczonych dla dzieci już od 3. roku życia oraz młodzieży. Publikacja stanowi materiał pomocny nie tylko w terapii logopedycznej, ale także w usprawnianiu percepcji i pamięci wzrokowej,...
25,99 * 32,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 25,99 zł

Opis


ODSZUKAJ I NAZWIJ to zbiór gier logopedycznych utrwalających wymowę głosek r, l, li, k, ki, g, gi, przeznaczonych dla dzieci już od 3. roku życia oraz młodzieży. Publikacja stanowi materiał pomocny nie tylko w terapii logopedycznej, ale także w usprawnianiu percepcji i pamięci wzrokowej, rehabilitacji widzenia oraz orientacji przestrzennej. Skierowana jest do logopedów, tyflopedagogów, terapeutów pedagogicznych, nauczycieli przedszkolnych i nauczania zintegrowanego.

Teczka zawiera 3 zestawy gier w postaci plansz do wyszukiwania obrazków przedstawionych na kartonikach. Jeden komplet składa się z podwójnych plansz z kolorowymi ilustracjami oraz ich cieniami, do których należy wyciąć kartoniki z obrazkami. Do każdego zestawu przygotowano 4 rodzaje kartoników:
52 kartoniki z obrazkiem identycznym jak na planszy,
52 kartoniki ukazujące powiększony fragment obrazka z planszy,
52 kartoniki z cieniem obrazka,
52 kartoniki z kontrastem cienia.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź Q&A

Kto jest autorem "Odszukaj i nazwij. Zabawy utrwalające wymowę głowek r, l, li, k, ki, g, gi. Rozwijanie percepcji wzrokowej i koordynacji ruchowo wzrokowej"?
Za treścią tytułu stoją Katarzyna Szłapa, Iwona Tomasik, Sławomir Wrzesiński.
Są autorami paru podręczników, jednak są one bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 materiałów edukacyjnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Na podstawie czego mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek do szkoły z listą potrzebnych:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autorów, wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione informacje znajdują się w opisie opisywanego produktu.


Kiedy wydano ten podręcznik?
Ta pozycja została wydana w 2016 r. Podręcznik "Odszukaj i nazwij. Zabawy utrwalające wymowę głowek r, l, li, k, ki, g, gi. Rozwijanie percepcji wzrokowej i koordynacji ruchowo wzrokowej" od lat jest uznaną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez ten okres zdobył zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Ile stron ma ta pozycja?
24 jest długością książki "Odszukaj i nazwij. Zabawy utrwalające wymowę głowek r, l, li, k, ki, g, gi. Rozwijanie percepcji wzrokowej i koordynacji ruchowo wzrokowej".
Jest wypełniona edukacyjną treścią upiększoną ilustracjami. Zawiera znaczące i starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze nabycie zeszytów! Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść pewnie i w dobrym stylu! Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a wręcz dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź kolekcje szkolne, z którymi warto rozpocząć rok szkolny.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Odszukaj i nazwij. Zabawy utrwalające wymowę głowek r, l, li, k, ki, g, gi. Rozwijanie percepcji wzrokowej i koordynacji ruchowo wzrokowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>