NOWOŚĆ Okto Glutek Slime z niespodzianką Dynia 80ml

Okto Glutek Slime z niespodzianką Dynia 80ml

Glutek Slime dla dzieci to fascynująca i kreatywna masa plastyczna, która nie tylko zapewnia chwile relaksu. To niepowtarzalne doświadczenie dla dzieci, które pragną połączyć kreatywność z przyjemnymi doznaniami sensorycznymi. Ta miękka, żelowa masa, znana z właściwości antystresowych, oferuje...
7,51 * 8,34 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,09 zł

Opis

Glutek Slime dla dzieci to fascynująca i kreatywna masa plastyczna, która nie tylko zapewnia chwile relaksu. To niepowtarzalne doświadczenie dla dzieci, które pragną połączyć kreatywność z przyjemnymi doznaniami sensorycznymi. Ta miękka, żelowa masa, znana z właściwości antystresowych, oferuje niekończące się możliwości zabawy.

Zestaw zawiera:

masa slime z niespodzianką

Masa Slime: kształtowanie i układanie masy rozwija zdolności motoryczne małych rączek. Konsystencja masy jest sprężysta i gładka, co umożliwia łatwe formowanie, rozciąganie i ugniatanie według własnych pomysłów.

Robak niespodzianka: zaskakujący element tego produktu to obecność uroczo ukrytego ROBAKA wewnątrz masy. Ten mały niespodziankowy stwór, dodaje nowego wymiaru do zabawy, stymulując wyobraźnię i zaskakując każdego, kto odkryje go podczas eksploracji masy plastycznej.

Odporność na stres: Masą slime może pomagać podczas stresu i napięć, zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. Działanie na masę może być relaksujące i uspokajające.

Bezpieczne wykonanie: Wysokiej jakości materiały zapewniają trwałość i bezpieczeństwo zabawy, co pozwala na długotrwałą rozrywkę, nawet podczas intensywnego użytkowania. Rodzice mogą bez obaw powierzyć dziecku zestaw, mając gwarancję całkowicie bezpiecznej zabawy.

Dostępne są różne wzory masy Slime. Jeżeli zależy Państwu na wybranym kolorze prosimy o informację w komentarzu do zamówienia. Postaramy się wysłać wybrany wzór.

Najważniejsze cechy produktu:

jasne kolory

bezpieczne wykonanie

rozwijanie wyobraźni oraz kreatywności

rozwijanie zdolności motorycznych

antystresowe działanie

niespodzianka w środku

pojemność 80ml

Szczegóły - Okto Glutek Slime z niespodzianką Dynia 80ml

  • Producent: Okto
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4820199477270
  • EAN: 4820199477270
  • Wymiary: 57x57 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>