Ołowiany Dobosz Kubiak Tadeusz Outlet

Ołowiany dobosz, mimo że najmniejszy z dziesięciu, nie ma kompleksów. Każdy z jego kompanów jest dobry w swojej dziedzinie - jeden świetnie gotuje, inny jeździ konno, jeszcze inny potrafi wspaniale pływać. Ołowiany dobosz poznał już sekret, który dzisiaj ci zdradzi. Nieważne jak wyglądasz - czy...
4,45 * 8,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,20 zł

Opis

Ołowiany dobosz, mimo że najmniejszy z dziesięciu, nie ma kompleksów. Każdy z jego kompanów jest dobry w swojej dziedzinie - jeden świetnie gotuje, inny jeździ konno, jeszcze inny potrafi wspaniale pływać. Ołowiany dobosz poznał już sekret, który dzisiaj ci zdradzi. Nieważne jak wyglądasz - czy jesteś wysoki i chudy jak tyczka czy niski, czy masz perkaty czy zadarty nos - każdy jest wyjątkowy i ma swoje pasje, które czynią go ciekawym.

Autorem książeczki "Ołowiany Dobosz Kubiak Tadeusz" jest Tadeusz Kubiak.

Jeśli szukasz dla malucha książki, której czytanie sprawi mu wielką radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Ołowiany Dobosz Kubiak Tadeusz". Krótka forma to doskonały pomysł, by dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera zdolność łączenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Ponadto lektura książeczek wspiera dzieci w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów ćwiczy aparat mowy i poszerza ich słownictwo.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Książkę wydano w twardej oprawie. Dzięki dobrej jakości wykonaniu lektura zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to stosunkowo krótka produkcja - ma 16 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Pozycja "Ołowiany Dobosz Kubiak Tadeusz" została wydana przez Wydawnictwo Zysk i S-ka. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to wybierz również pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Ten tytuł to idealny przykład, że nie musisz wydawać dużych sum, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.