Only Eco Pianka do czyszczenia skór 500 ml

99,94% składników pochodzenia naturalnego CZYŚCI, REGENERUJE, PIELĘGNUJE, ZABEZPIECZA   Pianka do mebli, tapicerki samochodowej, odzieży, obuwia i galanterii wykonanej ze skór naturalnych licowych, gładkich i matowych oraz syntetycznych jak ekoskóra, skaj, itp. Usuwa zabrudzenia, nadaje sprężystość...

21.29 zł

-21%

26.96 zł

Cena za L : 42.58zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

CZYŚCI, REGENERUJE, PIELĘGNUJE, ZABEZPIECZA   Pianka do mebli, tapicerki samochodowej, odzieży, obuwia i galanterii wykonanej ze skór naturalnych licowych, gładkich i matowych oraz syntetycznych jak ekoskóra, skaj, itp. Usuwa zabrudzenia, nadaje sprężystość i elastyczność, wygładza, nabłyszcza i zabezpiecza. Biorafinowana surfaktyna z rzepaku skutecznie usuwa zabrudzenia, działa antyseptycznie. Gliceryna uelastycznia oraz ukrywa drobne zarysowania. Mydło z oleju z oliwek myje, pielęgnuje i wygładza. Produkt nie niszczy fabrycznej powierzchni zabezpieczającej. 

Pojemność: 500 ml

Opakowanie: butelka HDPE    

Składniki - Only Eco Pianka do czyszczenia skór 500 ml

5% -15% mydło na bazie oleju z oliwek; mniej niż 5 % anionowe środki powierzchniowo - czynne na bazie oleju kokosowego i rzepaku; hydroksymetyloglicynian sodu; kompozycję zapachową. Zawiera także: wodę zdemineralizowaną, glikol propylenowy, glicerynę.

99,94% składników pochodzenia naturalnego.

Sposób przygotowania i przechowywania

Spryskaj zabrudzoną skórę, a następnie czyść za pomocą wilgotnej gąbki lub miękkiej szmatki ruchami okrężnymi. Rozpuszczony brud i pozostałości płynu usuń za pomocą gąbki lub szmatki wypłukanej w czystej wodzie. Sprawdź odporność czyszczonego materiału na działanie środka, wykonując test na niewielkiej, ukrytej powierzchni.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Biodegradowalny.

UWAGA. Działa drażniąco na oczy. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Najlepiej zużyć przed końcem: patrz data na opakowaniu

Informacja alergenna

Nie zawiera: SLS, SLES, NTA, EDTA, PEG, parabenów, barwników, syntetycznych kompozycji zapachowych, enzymów, fosforanów, siarczanów, formaldehydu, chloru, boranów, wybielaczy optycznych i chemicznych.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Only Eco Pianka do czyszczenia skór 500 ml

  • Producent: Only Eco
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902811782050
  • EAN: 5902811782050