OnlyEco Spray do mycia kuchni 500 ml

  • OnlyEco
  • 5902811788496
  • 4 dni
Skuteczny płyn do czyszczenia wszystkich powierzchni i wyposażenia kuchni, takich jak: blaty, kuchenki gazowe i elektryczne, lodówki, meble, okapy, piekarniki, kafelki, zlewozmywaki i kosze na śmieci. Idealny do  czyszczenia stołów i dziecięcych fotelików do karmienia. Surfaktyna to przełomowy...

13.24 zł

Cena za L : 26.48zł

Dodaj do schowka

Opis

Skuteczny płyn do czyszczenia wszystkich powierzchni i wyposażenia kuchni, takich jak: blaty, kuchenki gazowe i elektryczne, lodówki, meble, okapy, piekarniki, kafelki, zlewozmywaki i kosze na śmieci. Idealny do  czyszczenia stołów i dziecięcych fotelików do karmienia.

Surfaktyna to przełomowy składnik czyszczący stworzony w laboratoriach OnlyEco, który powstaje dzięki technologii biorafinacji rzepaku przy użyciu specjalnych mikroorganizmów. Liczne badania laboratoryjne potwierdzają, że jest 100x bardziej delikatna i 4x silniejsza niż powszechnie stosowane surowce czyszczące.

Surfaktyna: natychmiast usuwa wszelkie zanieczyszczenia organiczne i mineralne. Wykazuje działanie antybakteryjne. Jest łagodna dla czyszczonych powierzchni, pielęgnuje je i zabezpiecza.

Skuteczne składniki naturalne:

  • Olejek ze słodkiej pomarańczy skutecznie usuwa tłuszcz i codzienne zabrudzenia, w tym także zaschnięte i trudne do wyczyszczenia plamy oraz przypalenia np. w piekarniku i na kuchence.
  • Gliceryna nadaje połysk meblom, sprzętom kuchennym i elementom ze stali nierdzewnej i chromowanej. Pielęgnuje powierzchnie i zapobiega osadzaniu się brudu i tłuszczu, nie pozostawiając smug i zacieków

Dokładnie czyści i pielęgnuje. Skutecznie usuwa tłuszcz i przypalenia. Zabezpiecza przed zabrudzeniami.

Składniki - OnlyEco Spray do mycia kuchni 500 ml

Mniej  niż 5% niejonowe środki powierzchniowo-czynne na bazie wielocukrów, mniej niż 5% anionowe środki powierzchniowo-czynne na bazie oleju kokosowegi i rzepaku; hydroksymetyloglicynian sodu; naturalny  olejek eteryczny ze słodkiej pomarańczy (zawiera: Limonene). Zawiera także: wodę zdemineralizowaną, alkohol otrzymywany przez fermentację skrobi roślinnej, glicerynę, rozpuszczalnik, kwas cytrynowy, denaturant.

Sposób przygotowania i przechowywania

Spryskać czyszczoną powierzchnię, a następnie przetrzeć wilgotną szmatką. Przed użyciem należy wykonać test na niewidocznej części powierzchni.

Chronić przed dziećmi.

Informacja alergenna

Limonene.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - OnlyEco Spray do mycia kuchni 500 ml

  • Producent: OnlyEco
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902811788496
  • EAN: 5902811788496
  • Wymiary: 21 x 8 x 8 cm