Opowiem ci, mamo, co robią dorośli

Zapraszamy was do obejrzenia programu „Co robią dorośli”. Będziemy towarzyszyć kilku rodzinom w codziennych obowiązkach i czasie wolnym, aby wspólnie odkryć, jak to jest być dużym. A naszymi przewodnikami zostaną najlepsi obserwatorzy, czyli dzieci. Czy dorośli łapią krople deszczu na język? Co...
20,99 * 39,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 20,66 zł

Opis

Zapraszamy was do obejrzenia programu „Co robią dorośli”. Będziemy towarzyszyć kilku rodzinom w codziennych obowiązkach i czasie wolnym, aby wspólnie odkryć, jak to jest być dużym. A naszymi przewodnikami zostaną najlepsi obserwatorzy, czyli dzieci. Czy dorośli łapią krople deszczu na język? Co robią, skoro wolno im nie spać do późna? Jaka afera może się wydarzyć podczas śniadania?

Dzięki tej pełnej szczegółów oraz zabawnych ilustracji książce można nie tylko świetnie się bawić, lecz także rozwiązywać zadania ćwiczące spostrzegawczość i rozwijać umiejętność opowiadania. Przekonajmy się, czy dorośli mają w sobie coś z dzieci.

Przeczytaj fragment książki:


O autorze

Przemysław Liput – urodzony w Sanoku. W 2010 roku ukończył studia na kierunku grafika na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Dyplom magisterski pt. „Niedobici” obronił w pracowni druku cyfrowego. Od 2011 roku prowadzi zajęcia z filmu animowanego na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Realizuje prace w technikach graficznych, rysunkowych oraz wideo. W filmie animowanym interesuje się działaniami bezkamerowymi i przedkinematograficznymi.

Autorem tytułu "Opowiem ci, mamo, co robią dorośli" jest Przemysław Liput, Katarzyna Lajborek.

Dzieci bywają bardzo ciekawe otaczającego je świata. Pogłębiaj wiedzę przedszkolaka wręczając mu publikacje z grupy "Poznawanie świata", przykładowo prezentowany tytuł "Opowiem ci, mamo, co robią dorośli", to brama do nieograniczonych możliwości odkrywania i eksplorowania otaczającego nas świata. Obserwuj, jak maluch coraz szerzej otwiera oczy ze zdumienia.

Maluchy w wieku 3-4 lat rozwijają się w tym okresie wyjątkowo szybko. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książek.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książeczek z dziećmi:

  • Kontakt z książkami ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością pobudzi go do zadawania niekończących się pytań.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest również nieocenionym sposobem szlifowania umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w twardej oprawie. Dzięki solidnemu wykonaniu lektura zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po lekturze całej książeczki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy przygód bohaterów tego cyklu, nie czekaj - zamów dla niego także kolejne części z cyklu "OPOWIEM CI, MAMO".

Jest to bardzo krótka książka - ma 28 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Opowiem ci, mamo, co robią dorośli" udostępniło Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Jeśli ta książeczka zainteresuje małego człowieka, to zobacz również inne pozycje tego wydawcy.