Opowieść wigilijna z angielskim

Jedna z najsłynniejszych książek w historii literatury w wersji "z angielskim" do nauki języka angielskiego, czyli połączenie geniuszu Dickensa z praktycznymi korzyściami.  Ebenezer Scrooge nie musiał bać się śmierci, ponieważ Dickens uczynił go nieśmiertelnym! Jak w poprzednich książkach w tej...

33.85 zł

-3%

34.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Jedna z najsłynniejszych książek w historii literatury w wersji "z angielskim" do nauki języka angielskiego, czyli połączenie geniuszu Dickensa z praktycznymi korzyściami. 

Ebenezer Scrooge nie musiał bać się śmierci, ponieważ Dickens uczynił go nieśmiertelnym!

Jak w poprzednich książkach w tej serii, poza tekstem oryginalnym ze słownikiem i objaśnieniami trudniejszych wyrazów, autorzy zamieścili w książce komentarze z zakresu kultury i historii, wyrażenia idiomatyczne, wyrazy kłopotliwe (tzw. false friends) oraz omówienia wybranych zagadnień gramatycznych.

Oryginalny tekst w wersji audio jest dostępny nieodpłatnie w serwisie librivox.com

Marta Fihel - anglistka, nauczycielka z wieloletnim stażem. Współautorka książek do nauki języka angielskiego i słowników. 

Prof. dr hab. Dariusz Jemielniak - wykładowca w Akademii Leona Koźmińskiego, pracował jako tłumacz agencyjny i książkowy, współautor kilkunastu podręczników do nauki języka angielskiego, twórca największego polskiego darmowego słownika internetowego ling.pl. 

Grzegorz Komerski - absolwent filozofii, tłumacz, współautor książek do nauki języka angielskiego. Prowadzi blog komerski.pl, poświęcony historii języków i etymologii.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Opowieść wigilijna z angielskim