Optimise A2. Workbook with answer key

Optimise to nowa, czteropoziomowa, seria nowoczesnych podręczników dla nastolatków, która doskonale sprawdzi się w szkołach językowych oraz szkołach prywatnych – głównie podczas kursów przygotowujących uczniów do egzaminów. Podręcznik ma uporządkowaną strukturę, która ułatwia nauczycielom...
61,00 * 67,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 67,00 zł

Opis

Optimise to nowa, czteropoziomowa, seria nowoczesnych podręczników dla nastolatków, która doskonale sprawdzi się w szkołach językowych oraz szkołach prywatnych – głównie podczas kursów przygotowujących uczniów do egzaminów. Podręcznik ma uporządkowaną strukturę, która ułatwia nauczycielom prowadzenie lekcji, a tematyka rozdziałów jest bliska zainteresowaniom młodzieży.

Seria zapewnia uczniom solidne przygotowanie do egzaminów – szczególny nacisk położono na egzaminacyjne umiejętności produktywne, które zwykle stanowią dla nich największe wyzwanie. Filmy Talk2Me oraz Speaking Test pomagają w budowaniu pewności siebie niezbędnej do płynnej komunikacji i przygotowują do testu z mówienia, a podejście „krok po kroku” do nauki pisania ułatwia im regularne rozwijanie tej sprawności. Optimise to także bogactwo komponentów cyfrowych, które uatrakcyjniają pracę z podręcznikiem i angażują uczniów, ułatwiając im przyswajanie nowego materiału językowego.

Nowe wydanie (Optimise update edition) poziomu A2 i B1 jest dostosowane do zmian w egzaminach Cambridge Key for Schools i Preliminary for Schools, które wchodzą w życie w 2020 roku. Zaktualizowana wersja uwzględnia m.in. nowe rodzaje zadań oraz listy słów.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Optimise A2. Workbook with answer key"?
Jeremy Bowell to autor tej książki.
Jest autorem kilku podręczników, jednak są one wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch materiałów szkolnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauki. Wynikać to może przykładowo z konieczności nieraz wyczerpującego zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Na podstawie czego mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora lub autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z listy podręczników szkolnych wywieszonych w szkole.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej oprawie. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły łatwo ją zabrać ze sobą.


Do jakiej serii podręczników szkolnych należy "Optimise A2. Workbook with answer key"?
Tytuł ten jest częścią serii edukacyjnej Optimise.
Wraz z innymi tytułami z cyklu, podręcznik ten ma za zadanie dostarczyć spójnych materiałów edukacyjnych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę, a także umiejętności w sposób zorganizowany oraz systematyczny.


W którym roku został wydany ten podręcznik?
Ta pozycja została wydana w 2022 r. Zawiera aktualne informacje, co zwiększa zaangażowanie uczniów, ponieważ mogą oni mieć pewność, że czerpią wiedzę z najnowszych książek.


Co, oprócz podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Pamiętaj o zeszytach. Plus na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z werwą i we własnym stylu. Dedykowane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a wręcz zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź kolekcję szkolną, z którą warto rozpocząć rok szkolny.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Optimise A2. Workbook with answer key

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>