Organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych. Kwalifikacja MOT.06

Bogato ilustrowany podręcznik poświęcony organizacji i prowadzeniu procesu obsługi pojazdów samochodowych, napisany zgodnie z podstawą programową kształcenia w zawodzie. W podręczniku opisano podstawowe rodzaje i organizację przedsiębiorstw samochodowych działających w warunkach gospodarki...
59,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 50,15 zł

Opis

Bogato ilustrowany podręcznik poświęcony organizacji i prowadzeniu procesu obsługi pojazdów samochodowych, napisany zgodnie z podstawą programową kształcenia w zawodzie. W podręczniku opisano podstawowe rodzaje i organizację przedsiębiorstw samochodowych działających w warunkach gospodarki rynkowej, organizację procesu obsługowo-naprawczego, gospodarowanie częściami zamiennymi, materiałami eksploatacyjnymi i akcesoriami, zasady recyklingu i postępowania z odpadami użytkowymi, elementy wyposażenia serwisu, systemy zarządzania jakością w przedsiębiorstwie samochodowym, sposoby utrzymywania kontaktów służbowych, metody analizy pracy serwisu oraz podstawy posługiwania się dokumentacją serwisową. Materiał nauczania uzupełniono praktycznymi przykładami oraz opisami przykładowych programów komputerowych stosowanych w przedsiębiorstwach samochodowych.

Odbiorcy: uczniowie techników i szkół branżowych II stopnia kształcący się w zawodzie technik pojazdów samochodowych oraz uczestnicy kursów zawodowych w zakresie kwalifikacji MOT.06. Organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych.

Numer ewidencyjny pierwowzoru tego podręcznika w wykazie podręczników MEN: 20/2016

Szczegóły - Organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych. Kwalifikacja MOT.06

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>