Orientacja przestrzenna. Ćwiczenia rozwijające i kształtujące procesy poznawcze

W niniejszej książce znajdują się ćwiczenia kształtujące i utrwalające umiejętność określania położenia przedmiotów i osób przedstawionych na obrazkach. Odpowiadając na pytania nauczyciela, uczeń najpierw mówi, co lub kto znajduje się w określonym miejscu, a potem samodzielnie określa położenie...
23,99 * 31,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,99 zł

Opis

W niniejszej książce znajdują się ćwiczenia kształtujące i utrwalające umiejętność określania położenia przedmiotów i osób przedstawionych na obrazkach. Odpowiadając na pytania nauczyciela, uczeń najpierw mówi, co lub kto znajduje się w określonym miejscu, a potem samodzielnie określa położenie czegoś lub kogoś, używając wyrazów: „obok”, „między”, „za”, „przed”, „nad”, „pod”, „na”, „w”, „przy”.

FAQ

Sprawdź sekcję najczęstsze pytania i odpowiedzi

Kto jest autorem "Orientacja przestrzenna. Ćwiczenia rozwijające i kształtujące procesy poznawcze"?
Za treść podręcznika odpowiada Magdalena Hinz.
Jest autorem kilku podręczników szkolnych, ale ich treści są wyjątkowo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch materiałów szkolnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może przykładowo z konieczności dużego zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia i wiedzy, z ich przekazywaniem idą w parze.

Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek do szkoły:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autorów, wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione powyżej dane znajdują się w opisie oglądanego produktu.


Ile stron ma ta pozycja?
104 stanowi objętość stronicową książki "Orientacja przestrzenna. Ćwiczenia rozwijające i kształtujące procesy poznawcze".
Jest wypełniona edukacyjną treścią uatrakcyjnioną obrazkami i ilustracjami. Zawarto w niej wartościowe i starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik ma miękką oprawę, dzięki czemu wygodnie korzysta się z niego nawet na szkolnym korytarzu.


W którym roku został wydany "Orientacja przestrzenna. Ćwiczenia rozwijające i kształtujące procesy poznawcze"?
Ta pozycja została wydana w 2019 roku. Podręcznik "Orientacja przestrzenna. Ćwiczenia rozwijające i kształtujące procesy poznawcze" od wielu lat jest uznanym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez te lata pozyskał zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach. Plus na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online możesz zwrócić, i w zamian kupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Orientacja przestrzenna. Ćwiczenia rozwijające i kształtujące procesy poznawcze

  • Autor: Magdalena Hinz
  • Wydawnictwo Harmonia
  • Rok wydania: 2019
  • Oprawa: Miękka
  • Ilość stron: 104
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788380801882
  • Język: polski
  • ISBN: 9788380801882

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>