Orion Zioła Szwedzkie z aloesem 90.2 g

 • Orion
 • ORION_01
Zioła Szwedzkie z aloesem wg Marii Treben, mieszanka ziół sypkich.
26,99 * 32,00 zł
Cena za kg : 299.89zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,99 zł

Opis

Orion Zioła Szwedzkie z aloesem 90.2 g to jeden z obowiązkowych produktów zielarskich w apteczce osób, które stosują medycynę zielarską. Zioła szwedzkie to mieszanka skomponowana z 11 ziół, wymieszanych w różnych proporcjach. W skład mieszanki wchodzą: szafran, mirra, teriak, kurkuma, aloes, kamfora, senes, korzeń rabarbaru, korzeń dziewięćsiłu, arcydzięgiel i manna.

Według niektórych źródeł twórcą mieszanki jest szwedzki lekarz Klaus Samst, według innych Paracelsus. Powrót mieszanki zawdzięczamy Marii Treben, która spopularyzowała ją w latach 70. XX w.

Zastosowanie ziół szwedzkich:

 • Mieszanka ziół można stosować zewnętrznie, przy różnego rodzaju wysypkach, odmrożeniach, oparzeniach, przy trądziku i leczeniu blizn.
 • Zioła redukują bóle stawów, bóle miesiączkowe, bóle zęba.
 • Mieszanka ma zastosowanie wewnętrznie, co oznacza picie odpowiedniej dawki nalewki w czasie ataku migreny, przy gorączce, bólach gardła, przy wzdęciach i przy braku apetytu.
 • Zioła można stosować nie tylko w ramach kuracji, ale także profilaktycznie, aby zadbać o zdrowie i wzmocnienie organizmu.

Zioła szwedzkie można zastosować również przy inhalacji. Tego typu inhalacje są zalecane szczególnie przy problemach z bezsennością, nerwicą, w walce z depresją, i przy braku koncentracji. W przypadku zastosowania profilaktycznego zalecane jest picie łyżki nalewki w formie rozwodnionej.

Szczegóły - Orion Zioła Szwedzkie z aloesem 90.2 g

 • Producent: Orion
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: ORION_01
 • EAN: 1100000064152
 • Wymiary: 10.8 x 7.3 x 5 cm

Składniki - Orion Zioła Szwedzkie z aloesem 90.2 g

Aloes, korzeń arcydzięgla, manna, teriak, korzeń rabarbaru, liście senesu, kamfora, dziewięćsił, mirra, szafran.

Wartości odżywcze

Wartość energetyczna: 827 kJ / 206 kcal

Sposób przygotowania i przechowywania

Opakowanie ziół należy zalać alkoholem 38% lub 40% (1,5 litra), najlepiej wódki żytniej lub owocowej. Tak przygotowana mieszanka powinna przebywać przez czternaście dni w ciepłym lub nasłonecznionym miejscu. Należy pamiętać o częstym przemieszaniu zawartości, najlepiej wstrząsając. Po upływie czternastu dni zawartość odcedzić.

Dane producenta/dystrybutora

Fagron sp. z o.o., ul. Pasternik 26, 31-354 Kraków

Recenzje

Ocena 
Opinia użytkownika sklepu

Oryginalna receptura Marii Treben wzbogacona o aloes, dzięki czemu jeszcze bardziej skuteczna. Świetnie działa na blizny, jednak trzeba być systematycznym w stosowaniu. Blizna po oparzeniu coraz bardziej bladła, a po kilkudziesięciu dniach znikła! A lekarz uprzedzał, że nawet kilka lat się jej nie pozbędę. Zioła działają też na wiele innych dolegliwości. Błyskawicznie pomagają w niestrawności. Warto poczytać o innych zastosowaniach, bo to prawdziwy skarb i dziedzictwo bardzo utalentowanej zielarki.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również