Ortografia na wesoło. Klasa 1 Outlet

Seria ciekawych opowieści z ortografią w tle dla uczniów klas 1-3. Dzieci poprzez lekturę opowiadań poznają reguły ortograficzne, a dzięki zamieszczonym w książce zadaniom trenują ich użycie. Dodane do publikacji naklejki i wycinanki będą pomocne w utrwalaniu zdobytej wiedzy.
9,38 * 29,95 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,38 zł

Opis

Seria ciekawych opowieści z ortografią w tle dla uczniów klas 1-3.

Dzieci poprzez lekturę opowiadań poznają reguły ortograficzne, a dzięki zamieszczonym w książce zadaniom trenują ich użycie. Dodane do publikacji naklejki i wycinanki będą pomocne w utrwalaniu zdobytej wiedzy.

FAQ

Sprawdź Q&A

Kto napisał "Ortografia na wesoło. Klasa 1"?
Katarzyna Zioła-Zemczak jest autorem tej książki.
Jest autorem kilku podręczników szkolnych, jednak ich treści są wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 materiałów szkolnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może na przykład z włożenia dużego wysyłku w proces zbierania treści. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Ortografia na wesoło. Klasa 1" wydało Wydawnictwo Dragon.


Jak mogę sprawdzić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora lub autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z listy podręczników szkolnych przesłanych przez szkołę.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Ortografia na wesoło. Klasa 1"?
Tytuł ten jest częścią serii Ortografia na wesoło.
Wraz z innymi częściami cyklu, podręcznik ten ma na celu dostarczenie kompleksowych materiałów edukacyjnych, które pomogą ich uważnym studentom rozwijać wiedzę, a także umiejętności systematycznie i w sposób zorganizowany.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
48: tyle stron liczy ten tytuł.
Jest wypełniony edukacyjną treścią opatrzoną grafikami. Zawiera ważne i starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze nabycie zeszytów! Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i w dobrym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a nawet zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź produkty szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto wejść w nowy rok szkolny.


Czy w razie pomyłki mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, i w zamian kupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Ortografia na wesoło. Klasa 1

 • Autor: Katarzyna Zioła-Zemczak
 • Wydawnictwo Dragon
 • Seria Ortografia na wesoło
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2021
 • Ilość stron: 48
 • Format: 20.3 x 26.3 cm
 • Kod producenta: 9788381728331
 • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
 • Model: 978838172833133
 • Język: polski
 • ISBN: 9788381728331
 • EAN: 978838172833133
 • Wymiary: 20.3 x 26.3 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>