Osiedle swoboda. Niedźwiedź

  • Michał Śledziński, Kamil Kochański
  • Kultura gniewu
  • 9788366128309
  • 48 godzin + czas dostawy
Nowe wydanie pierwszego oficjalnego spin-offa ?Osiedla Swoboda?! Każdy porządny bestseller musi w dzisiejszych czasach doczekać się sequeli, prequeli a nawet spin-offów. Dotyczy to oczywiście również komiksów, w tym legendarnego ?Osiedla Swoboda? Michała ?Śledzia? Śledzińskiego. Dwa pierwsze...

35.91

-10%

39.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Nowe wydanie pierwszego oficjalnego spin-offa ?Osiedla Swoboda?!

Każdy porządny bestseller musi w dzisiejszych czasach doczekać się sequeli, prequeli a nawet spin-offów. Dotyczy to oczywiście również komiksów, w tym legendarnego ?Osiedla Swoboda? Michała ?Śledzia? Śledzińskiego. Dwa pierwsze zbiorcze wydania sprzedały się, zanim wszyscy zainteresowani zdążyli je kupić, a podobny los czeka z pewnością wydanie trzecie. Ten sukces wymagał kapitalizacji, i oto jest ? pierwszy oficjalny spin-off ?Osiedla? pod tytułem ?Niedźwiedź?!

Niedźwiedź, dla znajomych ?Dźwiedziu?, to jedna z najpopularniejszych i najbardziej charakterystycznych postaci z ?Osiedla Swoboda?. Wikipedia opisuje go tak: ?niski, silny, niemający oporów z wykorzystywaniem przemocy do rozwiązywania problemów. Źródło najdziwniejszych pomysłów na zarobienie pieniędzy. Widziany ostatni raz trzeźwy około marca 1996 roku?.

Opowieści o nim zaczęły ukazywać się jeszcze w magazynie ?Produkt?, gdzie ponad dekadę temu cała historia się zaczęła. Albumowy ?Niedźwiedź? w równych częściach składa się z materiału archiwalnego i premierowego. Scenariusz ?Niedźwiedzia? napisał Śledziu, zarządca całego ?Osiedla?, a całość fantastycznie narysował Kamil ?Kurt? Kochański.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Osiedle swoboda. Niedźwiedź

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki