NOWOŚĆ Ośmiornica biało-czarna z pozytywką

Ośmiornica biało-czarna z pozytywką

  • 5907784469649
  • 1 dzień + czas dostawy
Ośmiornica z odgłosami prenatalnymi biało-czarna.Odgłosy prenatalne czyli dźwięki, które uspokajają.Bicie serca mamy czy szum wód płodowych to podstawowe dźwięki, które maluch słyszał będąc jeszcze w Twoim brzuszku. Wpływają one na niego uspokajająco i relaksująco jak również dają poczucie...

84.32 zł

-9%

93.04 zł

Dodaj do schowka

Opis


Ośmiornica z odgłosami prenatalnymi biało-czarna.

Odgłosy prenatalne czyli dźwięki, które uspokajają.
Bicie serca mamy czy szum wód płodowych to podstawowe dźwięki, które maluch słyszał będąc jeszcze w Twoim brzuszku. Wpływają one na niego uspokajająco i relaksująco jak również dają poczucie bezpieczeństwa takie jak miał w łonie matki. Dzięki dźwiękom prenatalnym niemowlę lepiej się rozwija, jest spokojniejsze oraz łatwiej i szybciej zasypia.

WłącznikAby uruchomić pozytywkę rozepnij bezpieczny suwak i przesuń włącznik.Płacz dzieckaPłacz dziecka aktywuje zabawkę.30 minutUrządzenie symuluje dźwięki prenatalne przez 30 minut.

Do uruchomienia pozytywki potrzebne są 3 baterie AAA, których nie ma w zestawie.

Dziecko w brzuchu chwyta pępowinę. Macki ośmiornicy mu ją przypominają.Kiedy taką ośmiorniczkę położysz obok swojego maleństwa ma ono poczucie bliskości oraz przypomina mu się środowisko w którym jeszcze niedawno spędził 9 miesięcy. Przed podaniem dziecku ośmiorniczki potrzyj ją przez chwilę o swoją skórę a dzięki temu Twój maluszek trzymając w objęciach ośmiorniczkę będzie miał poczucie, że cały czas jest blisko swojej mamy.

Niemowlę nie widzi kolorów. Spraw przyjemność oczom dziecka, nie swoim. Wybieraj zabawki biało-czarne.Pierwsze zabawki Twojego dziecka powinny być przede wszystkim bodźcami wzrokowymi. Delikatne pastelowe kolory, kilka odcieni różowego czy małe uśmiechnięte buzie zwierzaczków nie zrobią na Twoim maluszku żadnego wrażenia.. Dlaczego? On po prostu ich nie widzi! Proste zestawienie biało-czarnych kolorów to jedyne co noworodek jest w stanie zauważyć na tym etapie swojego życia. Wybieraj zabawki kontrastowe, biało-czarne z podstawowymi figurami geometrycznymi, takie jak w kolekcji Mom’s Care.

Rozmiar: 11x34 cm
Do prawidłowego działania zabawka potrzebuje 3 baterie AAA (paluszki), które nie znajdują się w zestawie
Pakowana w pudełko
Czas emulacji dźwięku bicia serca to 30 minut
Produkt przeznaczony dla dzieci 0+
Wyprodukowane w Polsce

Szczegóły - Ośmiornica biało-czarna z pozytywką

  • Wiek: 0-12 miesięcy, 12-24 miesiące
  • Płeć: chłopiec, dziewczynka
  • Rok wydania: 2019
  • Wymiary: 17.0x17.0x7 cm
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907784469649
  • Język: polski
  • EAN: 5907784469649

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt