Ostatnie dzieciaki na Ziemi i coś kosmicznego. Ostatnie dzieciaki na Ziemi. Tom 4

  • Max Brallier
  • Jaguar
  • Ostatnie dzieciaki na Ziemi
  • 9788376868264
  • 1 dzień + czas dostawy
Czwarty tom serii o czwórce prawdopodobnie ostatnich dzieci na Ziemi. Prześmieszna seria, pełna błaznujących dzieciaków i zwariowanych gadżetów. Max Brallier to bestsellerowy autor New York Timesa, twórca ponad trzydziestu książek i gier. Seria trafiła na listę bestsellerów The New York Times i USA...

18.61

-38%

29.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Czwarty tom serii o czwórce prawdopodobnie ostatnich dzieci na Ziemi. Prześmieszna seria, pełna błaznujących dzieciaków i zwariowanych gadżetów.

Max Brallier to bestsellerowy autor New York Timesa, twórca ponad trzydziestu książek i gier. Seria trafiła na listę bestsellerów The New York Times i USA Today; wydrukowano ponad dwa miliony egzemplarzy!

Rekomendacja Jeffa Kinney'a, autora "Dziennika cwaniaczka": Przerażająco zabawna! Dostarcza dreszczyku emocji i jeszcze więcej śmiechu!

W czwartej części dzielny i zwariowany bohater Jack Sullivan i jego przyjaciele znów walczą ze złem. Nieoczekiwanie, ich przeciwnikiem staje się inny człowiek! Tym razem akcja rozgrywa się w środku zimy i wszędzie leży głęboki śnieg. Dobre potwory boją się śniegu i lodu, a dzieci nie mają najlepszych ubrań na zimę, ale pomimo tego starają się pokazać dobrym potworom, jak fajnie można się bawić na śniegu i jakie piękne jest Boże Narodzenie.

Jednak zabawa w wielką wojnę na śnieżki zostaje brutalnie przerwana, kiedy ktoś kradnie broń Jacka, Tasak Louisvilski czyli rozłupany kij baseballowy. Złodziejką jest kobieta o imieniu Evie, która jeździ na jednorękim potworze o imieniu Meathook. Okazuje się, że Evie próbuje przywołać Ghazta, strasznego szczura-potwora, generała zombiaków.

Kiedy dzieciaki prawie już znajdują Evie i Tasak, dowiadują się, że kradzież broni jest tylko częścią mrocznego planu przejęcia świata. I okazuje się, że jedynym sposobem, w jaki przyjaciele mogą pokonać Ghazta, jest zniszczenie Tasaka. Czy wydarzy się bożonarodzeniowy cud? Czy uda im się uratować świat?

Recenzje

Ocena 

Do Wakfield zawitała zima. Ocalałe z zombie apokalipsy dzieciaki szybko dowiadują się, że ich kumple-potwory boją się śniegu. Postanawiają więc pomóc im pokonać ten strach, planując najlepszą część zimy dla dzieci – Boże Narodzenie! Ich plany zawodzą, gdy spotykają nowego wroga, który kradnie najcenniejszy przedmiot Jacka.

Ta seria jest niesamowita! Książki są pełne zabawnych ilustracji i karykatur postaci, co naprawdę dodaje humoru. Dużo akcji, zabawne sytuacje. Chociaż dzieci walczą z potworami, nacisk kładziony jest na ich relacje, rozwiązywanie problemów. W żadnej scenie książki nie są przerażające. Nie trzeba się więc martwić, że nocami będą śniły się czytelnikom, małym czy dużym, hordy zżerających mózgi umarlaków. Każda potencjalnie straszna scena zawsze przełamana jest humorystycznym akcentem, rozładowując świetnie napięcie. Naprawdę podoba mi się ta seria. Pokazuje pracę zespołową dzieci, wsparcie, jak sobie radzić, gdy się nie zgadzasz, a także jak planować z wyprzedzeniem, by nie zostać zaskoczonym przez niesprzyjające zdarzenia.

Więcej na: [Adres usunięty]

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Ostatnie dzieciaki na Ziemi i coś kosmicznego. Ostatnie dzieciaki na Ziemi. Tom 4

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki