Osteria

  • 9788395196782
  • 3 dni
Osteria to dodatek do gry Advanced Groty i Giganci, który opisuje oficjalny świat tej gry. Osteria jest fantastyczną krainą, gdzie wiele niezwykłych ras walczy o dominację nad mistycznymi wrotami martwego boga, a sami bogowie od tysięcy lat prowadzą ze sobą konflikt, który przeniósł się z ich...

67.96 zł

-15%

79.95 zł

Dodaj do schowka

Opis

Osteria to dodatek do gry Advanced Groty i Giganci, który opisuje oficjalny świat tej gry. Osteria jest fantastyczną krainą, gdzie wiele niezwykłych ras walczy o dominację nad mistycznymi wrotami martwego boga, a sami bogowie od tysięcy lat prowadzą ze sobą konflikt, który przeniósł się z ich domeny, do świata śmiertelników.

Podręcznik nie tylko opisuje każdą krainę Osterii, ale zawiera również nowe mechaniki, opcje tworzenia oraz rozwijania bohaterów oraz pomysły na przygody – w tym jeden krótki, gotowy na pierwszą sesję scenariusz!

Osteria pozwala na prowadzenie przygód w różnych klimatach – od poważnych intryg na skorumpowanych dworach Senrel, aż po szaleńcze przygody na mroźnych pustkowiach rządzonych przez telepatyczne pingwiny.

Uwaga! Do gry wymagany jest podstawowy podręcznik Advanced Groty i Giganci.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Osteria

  • EAN: 9788395196782
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788395196782