Oto jest Rzym

Trzeci tom kultowej serii albumów o miastach świata. Tym razem Miroslav Šašek zaprasza dzieci i rodziców do Rzymu sprzed lat. Starożytne ruiny i monumentalne kościoły. Zatłoczone place z tryskającymi w jasnobłękitne niebo fontannami. Studenci teologii w kolorowych sutannach, karabinierzy i......
22,47 * 34,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 21,58 zł

Opis

Trzeci tom kultowej serii albumów o miastach świata. Tym razem Miroslav Šašek zaprasza dzieci i rodziców do Rzymu sprzed lat.

Starożytne ruiny i monumentalne kościoły.

Zatłoczone place z tryskającymi w jasnobłękitne niebo fontannami.

Studenci teologii w kolorowych sutannach, karabinierzy i... kawałek cesarza.

Oto jest Rzym!

Odwiedź stolicę Włoch sprzed lat i poczuj jej niepowtarzalny klimat. Przeniosą cię tam czarujące ilustracje Miroslava Šaška, które podbiły świat w latach 60. i do dziś niezmiennie zachwycają elegancją, humorem i polotem.

Za treścią tytułu "Oto jest Rzym" stoi Miroslav Sasek.

W oryginale publikacja jest zatytułowana: This is Rome.

Znasz przedszkolaka, który zadaje dużo pytań? Zaspokój jego ciekawość, czytając mu książki wyjaśniające otaczającą rzeczywistość. Wiele odpowiedzi na pewno znajdzie z Twoją pomocą. Każda strona jest pełna wiedzy, która rozbudzi ciekawość i rozwinie intelektualne horyzonty dziecka.

Publikacje dla dzieci w wieku 3-4 lat są bardzo przydatnym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój malucha w tym czasie.

Czytanie książeczek ma same zalety i przyspiesza rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Piękne, barwne ilustracje rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również bardzo dobrym sposobem kształcenia umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Opowieść ma twardą oprawę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki czemu znacznie większym wyzwaniem jest ją zniszczyć.

Książka to 2. wydanie w j. polskim. Oryginalnie publikacja była napisana w jęz. angielskim. Za przekład publikacji na polski odpowiada Domańska Katarzyna

Jest to średnia lektura - ma 56 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Oto jest Rzym" opublikowało Wydawnictwo Dwie Siostry. Jeśli ta książeczka zaintryguje malucha, to wybierz także inne tytuły od tego wydawcy.