Owoce. Akademia Mądrego Dziecka. Moja pachnąca książeczka z kolorami

To nowa seria książeczek przeznaczona dla najmłodszych. Na każdej stronie maluch uczy się nowych kolorów, poznaje rzeczy powiązane z daną barwą oraz dzięki potarciu paluszkiem o stronę poznaje zapachy. Piękne kolorowe ilustracje sprawiają, że dzieci z przyjemnością odkrywają świat wokół siebie i...
25,99 * 36,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 25,17 zł

Opis

To nowa seria książeczek przeznaczona dla najmłodszych. Na każdej stronie maluch uczy się nowych kolorów, poznaje rzeczy powiązane z daną barwą oraz dzięki potarciu paluszkiem o stronę poznaje zapachy.

Piękne kolorowe ilustracje sprawiają, że dzieci z przyjemnością odkrywają świat wokół siebie i chętnie się uczą. Książeczki edukacyjne pomagają w poznaniu otaczającego nas świata, wzbudzając ciekawość i zachwycając formą wydania. Wzmocnione strony są grube, zapewniając wytrzymałość i długie użytkowanie, a dzięki zaokrąglonym rogom, książeczki są bezpieczne.

Mr Iwi jest autorem książki "Owoce. Akademia Mądrego Dziecka. Moja pachnąca książeczka z kolorami".

Oryginalny tytuł omawianej publikacji to Mon premier livre des odeurs et descouleurs – Les fruits.

Znasz malucha, który zadaje masę pytań? Zaspokój jego ciekawość, czytając mu książki wyjaśniające otaczającą rzeczywistość. Wiele odpowiedzi na pewno odszuka z korzystając z Twojej pomocy właśnie w tej publikacji. Każda strona jest pełna wiedzy, która rozbudzi ciekawość i rozwinie intelektualne horyzonty dziecka.

Przedszkolaki w wieku 2-4 lat rozwijają się w tym okresie wyjątkowo szybko. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książeczek.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z całą pewnością pobudzi malucha do zadawania niezliczonych pytań.
  • Ładne, barwne obrazki stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również cudownym sposobem rozwijania umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To super rozrywka dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Jeśli po przeczytaniu do końca książki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy perypetii bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się - zamów też kolejne książki z cyklu "Akademia Mądrego Dziecka. Moja pachnąca książeczka z kolorami".

Jest to stosunkowo krótka książka - jej długość: 10 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Owoce. Akademia Mądrego Dziecka. Moja pachnąca książeczka z kolorami" opublikowało Wydawnictwo Harperkids. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to zobacz także pozostałe pozycje tego wydawcy.