Owocna edukacja. Elementarz małego informatyka. Klasa 3

Podręczniki z płytami CD przeznaczone do nauki obsługi komputera i jego oprogramowania oraz bezpiecznego korzystania z internetu Płyty CD z różnorodnymi ćwiczeniami i grami, dzięki którym dzieci uczą się korzystać z programów komputerowych w sposób, który jest dla nich nteresującą zabawą  Kolorowe...
11,99 * 15,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 11,99 zł

Opis

  • Podręczniki z płytami CD przeznaczone do nauki obsługi komputera i jego oprogramowania oraz bezpiecznego korzystania z internetu
  • Płyty CD z różnorodnymi ćwiczeniami i grami, dzięki którym dzieci uczą się korzystać z programów komputerowych w sposób, który jest dla nich nteresującą zabawą 
  • Kolorowe ilustracje, które zachęcają dzieci do nauki oraz stymulują doskonalenie sprawności manualnej 
  • Liczne karty pracy i ćwiczenia utrwalające zdobyte umiejętności

FAQ

Sekcja FAQ

Kto napisał "Owocna edukacja. Elementarz małego informatyka. Klasa 3"?
Anna Stankiewicz-Chatys, Ewelina Włodarczyk to autorzy tego podręcznika.
Są autorami paru podręczników szkolnych, ale są one wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 podręczników szkolnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia oraz wiedzy, z ich przekazywaniem idą w parze.
 
Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Owocna edukacja. Elementarz małego informatyka. Klasa 3" wydało Wydawnictwo Mac Edukacja.

 
Na podstawie czego mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z wykazu podręczników szkolnych otrzymanych w szkole.

 
Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Owocna edukacja. Elementarz małego informatyka. Klasa 3"?
Tytuł należy do serii edukacyjnej "OWOCNA EDUKACJA".
Wraz z innymi częściami cyklu, podręcznik ten ma za zadanie dostarczyć spójnych materiałów edukacyjnych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę i umiejętności systematycznie i w sposób zorganizowany.

 
Do której klasy i na jakim poziomie nauki jest wymagany ten podręcznik?
Pozycja jest przeznaczona dla uczniów klas Szkoła podstawowa 3. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, to pamiętaj, aby dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym znajduje się uczeń.
 
Dla jakiego przedmiotu ta książka jest rekomendowana?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu, specyficznemu obszarowi nauki, jakim jest edukacja wczesnoszkolna.

 
Ile stron zawiera ta pozycja?
64 to liczba stron Owocna edukacja. Elementarz małego informatyka. Klasa 3.
Jest wypełniony treścią edukacyjną upiększoną ilustracjami. Zawarto w nim wartościowe i starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.

 
Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze nabycie zeszytów! Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z werwą i we własnym stylu! Dobrze dobrane artykuły szkolne dostarczą radości, a nawet zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź artykuły i przybory szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto wejść w rok szkolny.

 
Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, przeczytasz na tej stronie.

 

Szczegóły - Owocna edukacja. Elementarz małego informatyka. Klasa 3

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>