Owocna edukacja. Matematyka. Zbiór zadań. Klasa 3

Matematyka. Zbiór zadań zawiera zestaw dodatkowych zadań matematycznych i logicznych, takich jak: mnożenie i dzielenie liczb, zadania z niewiadomą, zadania dotyczące obliczeń pieniężnych, zegarowych i kalendarzowych. Proponowane ćwiczenia poszerzają wiedzę dziecka oraz rozwijają i utrwalają zdobyte...
7,99 * 10,71 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,99 zł

Opis

Matematyka. Zbiór zadań zawiera zestaw dodatkowych zadań matematycznych i logicznych, takich jak: mnożenie i dzielenie liczb, zadania z niewiadomą, zadania dotyczące obliczeń pieniężnych, zegarowych i kalendarzowych.

Proponowane ćwiczenia poszerzają wiedzę dziecka oraz rozwijają i utrwalają zdobyte już wiadomości.

FAQ

Sekcja popularnych pytań i odpowiedzi

Kto jest autorem "Owocna edukacja. Matematyka. Zbiór zadań. Klasa 3"?
Autorem podręcznika jest Beata Sokołowska.
Jest autorem kilku podręczników szkolnych, ale są one wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników szkolnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może przykładowo z włożenia dużego wysyłku w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Publikacja "Owocna edukacja. Matematyka. Zbiór zadań. Klasa 3" została opublikowana przez Wydawnictwo Mac Edukacja.


Jak się upewnić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z listy podręczników szkolnych opublikowanych w szkole.


Ile stron ma ta pozycja?
72: tyle stron liczy ten tytuł. Jest wypełniony edukacyjną treścią uwydatnioną graficznie. Zawarto w nim ważne, starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


Do jakiej serii podręczników należy "Owocna edukacja. Matematyka. Zbiór zadań. Klasa 3"?
Tytuł ten należy do serii "Owocna edukacja".
Podobnie jak pozostałe składniki z tego cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom spójnych materiałów dydaktycznych, których uważna lektura wspomoże rozwijanie wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany i logiczny.


Dla uczniów której klasy i na jakim poziomie nauki jest potrzebny ten podręcznik?
Książka została wydana dla uczniów klas SP 3. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, aby dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.

Do nauki, jakiego przedmiotu potrzebna jest ta publikacja?
Podręcznik został opracowany do nauki przedmiotu edukacja wczesnoszkolna.


Co, oprócz podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść pewnie i we własnym stylu. Dobrze dobrane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a nawet dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź zestawy do szkoły, z którymi warto rozpocząć nowy rok szkolny.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Owocna edukacja. Matematyka. Zbiór zadań. Klasa 3

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>