Pacific Baby Butelka ze smoczkiem grogrow 300 ml - silver pink

  • Pacific Baby
  • 4897039723217
  • 4 dni
Butelka, którą można ewoluować do potrzeb dziecka! W zestawie:  butelka ze stali nierdzewnej, silikonowa osłonka ułatwiająca trzymanie butelki, nakrętka do butelki (również nie zawiera bisfenolu A), silikonowy smoczek o wolnym przepływie "slow flow".   Czym wyróżnia się butelka Pacific Baby?...

79.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Butelka, którą można ewoluować do potrzeb dziecka!

W zestawie:  butelka ze stali nierdzewnej, silikonowa osłonka ułatwiająca trzymanie butelki, nakrętka do butelki (również nie zawiera bisfenolu A), silikonowy smoczek o wolnym przepływie "slow flow".

 

Czym wyróżnia się butelka Pacific Baby? Zawiera o 98% mniej plastiku niż większość dziecięcych butelek! Wykonana została z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki czemu może posłużyć Twojemu Dziecku bardzo długo. Jest trwalsza i jest o wiele bardziej praktyczna od szklanych butelek. Amerykańska marka Pacific Baby pomyślała o możliwości ewoluowania butelki i dostosowanie jej do potrzeb Malucha. Może posłużyć dziecku od urodzenia aż do 5 roku życia! Lepiej być nie mogło :) Wszystkie produkty marki są wykonane z jak największą dbałością, także o naszą planetę. Nadają się w 100% do powtórnego przetworzenia!

Cechy butelki Pacific Baby: nadaje się do przechowywania mleka matki, mleka zastępczego jak również soków, gdyż całe wnętrze wraz z gwintem wewnątrz jest ze stali nierdzewnej butelka posiada silikonową osłonkę ułatwiającą trzymanie butelki (istnieje możliwość zdjęcia) jest trwałym „rosnącym z wiekiem” towarzyszem Twojego dziecka co najmniej do 5-go roku życia - można ją doposażyć w uchwyty (gdy dziecko samo próbuje korzystać z butelki jeszcze w wersji ze smoczkiem), w miękki ustnik z uchwytami, bądź ustnik składany, dzięki czemu butelka przeradza się w bidon, firma pomyślała również o dzieciach, które wolą pić z bidonu przez słomkę jest bardzo trwała, a przez to ekonomiczna, gdyż dzięki potrzebujesz tylko tą jedną butelkę sama butelka jest wykonana ze stali nierdzewnej (technologia stosowana w szpitalach) – ma właściwości antybakteryjne, szybko wysycha i jest łatwa w czyszczeniu butelka jest szczelna i przy dobrze zamkniętym ustniku śmiało możemy włożyć butelkę do torebki czy torby przy wózku bez obaw, że napój wycieknie wewnątrz posiada wygodną miarkę do odmierzania ilości pokarmu w butelce (wewnętrzna ścianka butelki) jest przyjazna dla środowiska, ponieważ materiał, z którego jest stworzona nadaje się w 100% do powtórnego przetworzenia, nie zawiera bisfenolu A (BPA), ftalanu ani PVC można ją wyparzać w sterylizatorze i myć na górnej półce zmywarki (jednakże wzory na obudowie utrzymają się dłużej jeśli będzie myta ręcznie!) nie należy jej wkładać do mikrofalówki spełnia wszystkie europejskie i północno-amerykańskie standardy bezpieczeństwa Uwaga! Nie należy wlewać do butelki cieczy o temperaturze przekraczającej 45°C  Kompatybilne smoczki innych producentów: silikonowy smoczek Canpol Babies Easy Start do butelek szerokootworowych, antykolkowy smoczek NUK First Choice, dynamiczny smoczek trójprzepływowy Lovi, smoczek Philips Avent Classic, oraz wszystkie inne smoczki dostępne na rynku o kształtach podobnych do powyższych.

 

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pacific Baby Butelka ze smoczkiem grogrow 300 ml - silver pink

  • Producent: Pacific Baby
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4897039723217
  • EAN: 4897039723217