Pakiet Bing. Małe wielkie rzeczy. Moja pierwsza biblioteczka: Bing się bawi, Bing mówi, Bing kocha, Przyjaciele Binga

4 przesympatyczne kartonowe książeczki w pięknym etui to świetny pomysł na prezent dla kilkulatka. Każda książeczka jest poświęcona innej tematyce – Bing mówi to urocze zestawienie powiedzeń króliczka, Bing kocha to rzecz jego o ulubionych osobach i przedmiotach, Przyjaciele Binga przedstawia...
23,99 * 34,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,38 zł

Opis

4 przesympatyczne kartonowe książeczki w pięknym etui to świetny pomysł na prezent dla kilkulatka. Każda książeczka jest poświęcona innej tematyce – Bing mówi to urocze zestawienie powiedzeń króliczka, Bing kocha to rzecz jego o ulubionych osobach i przedmiotach, Przyjaciele Binga przedstawia innych bohaterów kreskówki, a Bing się bawi stanowi przegląd ulubionych aktywności króliczka – od zabawy na huśtawce po grę w berka z własnym cieniem. Każda książeczka zachęca dziecko do tego, aby samo opowiedziało o tym, co dla niego ważne – co lubi, jak wyraża emocje, z kim się przyjaźni i jak najchętniej się bawi. Dzięki niewielkim rozmiarom książeczek kilkulatek może je z dumą "czytać" samodzielnie, oglądać bez końca i zabrać ze sobą na spacer, w podróż albo do łóżeczka! Kartonowe strony nie brudzą się łatwo, są wytrzymałe i odporne na najróżniejsze dziecięce pomysły! Dzięki zaokrąglonym rogom książki są bezpieczne nawet dla bardzo małych dzieci. W serii dostępny jest również drugi tytuł – kolekcja czterech książeczek, dzięki którym Bing pomoże dziecku przygotować się do snu!

Książeczka "Pakiet Bing. Małe wielkie rzeczy. Moja pierwsza biblioteczka: Bing się bawi, Bing mówi, Bing kocha, Przyjaciele Binga" jest pracą zbiorową, więc nad stworzeniem zawartości pracowało kilka osób.

W oryginale publikacja jest zatytułowana: Bing. Little Library.

Jeśli szukasz dla dziecka książki, której lektura sprawi mu ogromną radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Pakiet Bing. Małe wielkie rzeczy. Moja pierwsza biblioteczka: Bing się bawi, Bing mówi, Bing kocha, Przyjaciele Binga". Kolekcja krótkich form to dobry pomysł, aby dziecko będące w wieku od 3 do 5 lat utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Publikacje dla dzieci w wieku 3-4 lat są niezwykle cennym narzędziem wspierającym intensywny rozwój malucha w tym czasie.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny maleństwa.
  • Poprzez lekturę rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania wielu pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Ponadto lektura książek wspomaga małych ludzi w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań trenuje aparat mowy i poszerza ich słownictwo.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Jeśli po ukończeniu książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy perypetii bohaterów tej serii, nie czekaj i kup dla niego również kolejne książki z serii "Moja pierwsza biblioteczka".

Jest to stosunkowo krótka książka - ma 40 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Pozycja "Pakiet Bing. Małe wielkie rzeczy. Moja pierwsza biblioteczka: Bing się bawi, Bing mówi, Bing kocha, Przyjaciele Binga" została wydana przez Wydawnictwo Harperkids. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to zobacz też pozostałe tytuły od tego wydawcy.