Pakiet: Kicia Kocia i Nunu¶. Pierwsze czytanki

"Kicia Kocia i Nunu¶" to seria niewielkich kartonowych ksi±żeczek o rezolutnej kotce i jej malutkim braciszku. Nunu¶ z pomoc± Kici Koci poznaje najbliższe otoczenie i uczy się codziennych czynno¶ci. Kicia Kocia i Nunu¶. Nie, Nunusiu! Tak, Nunusiu! Nunu¶ kopie krzesełko, wylewa herbatę, rysuje po...

86.96 zł

-19%

108.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

"Kicia Kocia i Nunu¶" to seria niewielkich kartonowych ksi±żeczek o rezolutnej kotce i jej malutkim braciszku. Nunu¶ z pomoc± Kici Koci poznaje najbliższe otoczenie i uczy się codziennych czynno¶ci.


Kicia Kocia i Nunu¶. Nie, Nunusiu! Tak, Nunusiu!

Nunu¶ kopie krzesełko, wylewa herbatę, rysuje po ¶cianie… Kicia Kocia tłumaczy Nunusiowi, że nie powinien się tak zachowywać i podpowiada mu, co można robić, żeby niczego nie zepsuć, a zamiast tego dobrze i wesoło się bawić. Czy Nunu¶ to zrozumie? Na pewno tak!


Kicia Kocia i Nunu¶. Co robisz?

Kicia Kocia bawi się z Nunusiem. Braciszek pokazuje jej różne przybory i narzędzia, a ona zgaduje, co Nunu¶ robi. Jakie pomysły ma mały kotek?


Kicia Kocia i Nunu¶. Na spacerze

Kicia Kocia zabiera braciszka na przechadzkę. Jaki ciekawy jest ¶wiat! Nunu¶ jest bardzo spostrzegawczy, widzi auta, bawi±ce się dzieci, psa i hu¶tawkę. O wszystkim opowiada i ze wszystkiego się cieszy.


Kicia Kocia i Nunu¶. Na nocniku

Nunu¶ uczy się korzystać z nocnika. Na pocz±tku nie jest to łatwe, ale Kicia Kocia wpada na znakomity pomysł…


Kicia Kocia i Nunu¶. Pa, pa smoczku!

Ze smoczkiem w buzi Nunu¶ nie może zje¶ć jabłuszka. Nie może też powiedzieć Kici Koci, że chciałby i¶ć na spacer. Kicia Kocia tłumaczy braciszkowi, że jest już duży i nie potrzebuje smoczka. Czy Nunu¶ to zrozumie?


Kicia Kocia i Nunu¶. Pora spać

Nunu¶ jest mały, dopiero się uczy codziennych czynno¶ci. Kicia Kocia pomaga mu przygotować się do snu, sprz±ta z braciszkiem zabawki, asystuje przy k±pieli, ¶piewa kołysankę.


Kicia Kocia i Nunu¶. W k±pieli

Doskonale znana przedszkolakom Kicia Kocia pomaga Nunusiowi wzi±ć k±piel. Nalewa braciszkowi wody do wanny, robi pianę, podaje ulubiona kaczuszkę… K±piel może być też ¶wietn± zabaw±!


Kicia Kocia i Nunu¶. W kuchni

Nunu¶, braciszek popularnej Kici Koci, jest mały, dopiero się uczy. Kicia Kocia zabiera Nunusia do kuchni. Razem przygotowuj± podwieczorek. Nunu¶ z zapałem pomaga Kici Koci.


Kicia Kocia i Nunu¶. Kochamy!

Kicia Kocia czyta Nunusiowi ksi±żeczki, bawi się z nim i roz¶miesza go, a kiedy jest smutny, pociesza. Kicia Kocia i Nunu¶ się kochaj± i kiedy s± razem, s± szczę¶liwi.

Produkty w zestawie (9)

Recenzje

Podziel się swoj± opini±

Oceń produkt

Szczegóły - Pakiet: Kicia Kocia i Nunu¶. Pierwsze czytanki