NOWOŚĆ Pakiet: Nela w krainie orek, Nela i polarne zwierzęta, Śladami Neli przez dżunglę, morza i oceany

Pakiet: Nela w krainie orek, Nela i polarne zwierzęta, Śladami Neli przez dżunglę, morza i oceany

W skład pakietu wchodzą: Nela w krainie orek ,Nela i polarne zwierzęta, Śladami Neli przez dżunglę, morza i oceany   Nela w krainie orek Czy marzyłeś kiedyś, żeby pływać z orkami? Prawdziwymi drapieżnikami mórz i oceanów? To marzenie może wydawać się dziwne, bo to przecież ogromne drapieżniki,...

75.91 zł

-5%

79.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

W skład pakietu wchodzą: Nela w krainie orek ,Nela i polarne zwierzęta, Śladami Neli przez dżunglę, morza i oceany  

Nela w krainie orek

Czy marzyłeś kiedyś, żeby pływać z orkami? Prawdziwymi drapieżnikami mórz i oceanów? To marzenie może wydawać się dziwne, bo to przecież ogromne drapieżniki, które budzą grozę i strach Ale nie u mnie. Nie wiem czemu, ale ja czuję z orkami dziwną więź. Niesamowite uczucie i pragnienie zanurzenia się z nimi w morskiej głębi. Dotknięcia ich, pływania z nimi Orki mają w sobie jakąś magiczną moc, która mnie wzywa Postanowiłam odpowiedzieć na to wołanie i wyruszyć na ich poszukiwania. Czy pojedziesz ze mną?

Wyruszymy szukać orek u wybrzeży Norwegii, Argentyny oraz w mroźnych wodach Antarktydy. Poznamy ich niesamowite rodziny, sposoby polowań i komunikacji, bo to jedne z najbardziej inteligentnych zwierząt na świecie! Pojedziemy też do Papui-Nowej Gwinei, gdzie żyją inne fajne walenie fałszywe orki oraz tajemnicze gatunki delfinów z kłami J.

Świat jest cudowny i oczami wyobraźni możesz podróżować ze mną oraz przeżywać wspaniałe przygody. Pakuj się! Jedziemy na obserwacje orek!
Ten, kto usłyszał choć raz śpiew orek lub wielorybów, na zawsze będzie nosił ocean w sercu.


Nela i polarne zwierzęta

Wyrusz ze mną na niezwykłą mroźną wyprawę. To będzie wyjątkowa przygoda, bo będziemy poszukiwać zwierząt polarnych, czyli takich, które występują w zimnych rejonach świata i lubią chłód.
Nasze poszukiwania przeprowadzimy nie tylko na lądzie, lecz także w mroźnej morskiej wodzie!

Będziemy obserwować orki, sprawdzimy, co foki robią pod wodą, poszukamy niedźwiedzia polarnego i popływamy z rekinem olbrzymim!

Zabiorę cię też na dno mroźnego morza i razem odkryjemy, jak wygląda arktyczna rafa.
Świat jest cudowny, a dzięki wyobraźni możesz podróżować ze mną oraz przeżywać wspaniałe przygody! Pakuj ciepłe rzeczy i w drogę!


Śladami Neli przez dżunglę, morza i oceany

Gdy miałam pięć lat, zaczęłam podróżować po świecie i nagrywać filmy. Moim idolem jest Steve Irwin i tak jak ON jestem reporterem-podróżnikiem. W moich filmach i książkach pokazuję dzieciom świat, zwierzęta i dalekie kultury! Uwielbiam podróżować!

Byłam w wielu ciekawych krajach na różnych kontynentach. W Afryce zwiedziłam m.in. Etiopię, Zanzibar, Kenię, Tanzanię i Mauritius. W Azji Tajlandię, Kambodżę, Malezję, Indonezję, Filipiny, Wietnam, Sri Lankę, Birmę i Japonię. W Ameryce Południowej Peru, Boliwię, Chile, a w Północnej Kostarykę, Panamę i ostatnio też Dominikanę.

Zapraszam cię w niezapomnianą podróż. Opowiem o pięknych miejscach, które poznałam, i o fascynujących zwierzętach, które zobaczyłam.
Świat jest cudowny i oczami wyobraźni możesz podróżować ze mną oraz przeżywać wspaniałe przygody! Pakuj się i jedź ze mną!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pakiet: Nela w krainie orek, Nela i polarne zwierzęta, Śladami Neli przez dżunglę, morza i oceany

  • Producent: Wydawnictwo Słowne
  • Oprawa: Twarda
  • Rok wydania: 2020
  • Ilość stron: 540
  • Format: 22.3 x 17 cm
  • Kod producenta: GXP-791174
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5906074283118
  • EAN: 5906074283118
  • Wymiary: 22.3 x 17 cm