Pakiet. Nierozłączki: Lilka i Pestka ratują świat, Lilka i Pestka wydają gazetę

Nierozłączki. Lilka i Pestka wydają gazetę Nierozłącznym przyjaciółkom zamarzył się ,,niskotłuszczowy ser Belldeloon w małych porcjach specjalnie dla ciebie". Ale jak zarobić na niego 10 dolarów, gdy jest się uczennicą szkoły podstawowej? Trudność zadania na pewno nie powstrzyma Lilki i Pestki!...

40.01 zł

-13%

45.98 zł

Dodaj do schowka

Opis

Nierozłączki. Lilka i Pestka wydają gazetę

Nierozłącznym przyjaciółkom zamarzył się ,,niskotłuszczowy ser Belldeloon w małych porcjach specjalnie dla ciebie". Ale jak zarobić na niego 10 dolarów, gdy jest się uczennicą szkoły podstawowej? Trudność zadania na pewno nie powstrzyma Lilki i Pestki! Można opiekować się dziećmi albo myć samochody... ale to nie przekonuje dziewczynek. Znajdują lepsze rozwiązanie - będą wydawać gazetę! Teraz trzeba tylko znaleźć w sąsiedztwie interesujące nowinki...

,,Nierozłączki. Lilka i Pestka wydają gazetę" to kolejna odsłona uwielbianego przez małych czytelników cyklu Annie Barrows przeznaczonego dla dzieci w wieku szkolnym. Główne bohaterki różni właściwie wszystko, jednak łączy wspaniała przyjaźń, która pozwala im radzić sobie w każdej sytuacji. Zabawne perypetie sympatycznych przyjaciółek wciągną i rozbawią każdego, a przy okazji udowodnią dzieciom, że czytanie to wspaniała zabawa.

,,Nierozłączki. Lilka i Pestka wydają gazetę" to: 

  • pełna humoru, wciągająca powieść dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat; 
  • prosty, potoczny język, który nie sprawi trudności małym czytelnikom; 
  • sympatyczne bohaterki, z którymi łatwo się utożsamiać; 
  • ciepła opowieść o sile przyjaźni, codziennych troskach, ale i zabawnych przygodach.

 

Nierozłączki. Lilka i Pestka ratują świat

Na wieczór nauk przyrodniczych organizowany w szkole uczniowie z klasy pani Wesołej mają za zadanie zaproponować sposób na walkę z globalnym ociepleniem. Eryk chce skonstruować robota pożerającego odpadki, Wiktoria ma zamiar jak najdłużej wstrzymywać oddech... A co wymyślą Lilka i Pestka: coś wybuchającego, a może eksperyment z użyciem kostek lodu? Zrobią coś ze sznurków? A może wpadną na zupełnie niezwykły pomysł?

,,Nierozłączki. Lilka i Pestka ratują świat" Annie Barrows to kolejna powieść z cyklu o wspaniałej przyjaźni Lilki i Pestki przeznaczona dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat. Prosty język, świetne ilustracje i zabawne przygody nierozłącznych przyjaciółek sprawią, że mały czytelnik nie będzie mógł oderwać się od książki, a przede wszystkim - pokocha czytanie! Główne bohaterki różnią się jak ogień i woda, a jednak stanowią doskonałą drużynę, która wspólnie stawi czoła każdemu wyzwaniu.

,,Nierozłączki. Lilka i Pestka ratują świat" to:

  • pełna humoru i zabawnych zwrotów akcji powieść dla dzieci w wieku szkolnym;
  • potoczny, zrozumiały dla dzieci język;
  • sympatyczne bohaterki, których nie sposób nie polubić; 
  • ciepła opowieść o przyjaźni, szkole i kłopotach.

Produkty w zestawie (2)


Cena rynkowa produktów w zestawie: 45,98 zł. Kupując ten zestaw oszczędzasz: 5,97 zł (13%)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pakiet. Nierozłączki: Lilka i Pestka ratują świat, Lilka i Pestka wydają gazetę