Pakiet Tomek i przyjaciele. Niezawodne lokomotywy: Wielki dzień Piotrusia, Mistrzyni szybkości, Nia i dzień bez planu, Diesel w tarapatach

Moja pierwsza biblioteczka to kolekcja 4 uroczych książeczek w pięknym etui – idealny prezent dla najmłodszych czytelników. Na wyspie Sodor nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Wiedzą o tym lokomotywy, które każdego dnia spotykają niezwykłe przygody a także kłopoty. Na szczęście przyjaciele...
23,89 * 36,24 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 22,85 zł

Opis

Moja pierwsza biblioteczka to kolekcja 4 uroczych książeczek w pięknym etui – idealny prezent dla najmłodszych czytelników. Na wyspie Sodor nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Wiedzą o tym lokomotywy, które każdego dnia spotykają niezwykłe przygody a także kłopoty. Na szczęście przyjaciele są zawsze gotowi do pomocy w tarapatach i do wspólnej zabawy. Każda książeczka z kolekcji prostym językiem opowiada przygody Tomka i jednej lokomotywy z wesołej ekipy jego przyjaciół. Książeczki mają format wygodny dla małych rąk i bezpieczne zaokrąglone rogi. Kolorowe ilustracje sprawią, że mały czytelnik będzie chciał wracać do czytania i oglądania obrazków w nieskończoność. Kolekcja czterech książek Moja pierwsza biblioteczka jest opakowana w wygodne etui, co sprawia że można ją zabrać ze sobą na spacer do parku czy w podróż. Kartonowe strony są odporne na zabrudzenia i odporne na działanie małych rąk. Wielki dzień Piotrusia Mistrzyni szybkości Nia i dzień bez planu Diesel w tarapatach

Autorem książeczki "Pakiet Tomek i przyjaciele. Niezawodne lokomotywy: Wielki dzień Piotrusia, Mistrzyni szybkości, Nia i dzień bez planu, Diesel w tarapatach" jest Marta Stochmiałek.

Jeśli szukasz dla malucha książki, której czytanie sprawi mu wielką radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby opisywany tytuł "Pakiet Tomek i przyjaciele. Niezawodne lokomotywy: Wielki dzień Piotrusia, Mistrzyni szybkości, Nia i dzień bez planu, Diesel w tarapatach". Wybór krótkich opowieści to doskonały pomysł, by dziecko w wieku od 3 do 5 lat utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Tomek i Przyjaciele jest jednym z ulubionych bohaterów, znanym wszystkim maluchom. Najmłodsi z zaciekawieniem podążają za przygodami tej postaci. Tomek i Przyjaciele gwarantuje dobrą zabawę, doskonale wypełniając czas.

Pragnąc wspierać poprawny rozwój dzieci w wieku od 3 do 4 lat, warto czytać z nimi specjalnie przeznaczone dla nich książeczki.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Poprawia zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają im szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie jest również doskonałym sposobem szlifowania umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Jeśli po lekturze całości książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tej serii, nie czekaj - zamów również pozostałe bajki z serii "Moja pierwsza biblioteczka".

Jest to stosunkowo krótka publikacja - ma 40 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Pozycja Pakiet Tomek i przyjaciele. Niezawodne lokomotywy: Wielki dzień Piotrusia, Mistrzyni szybkości, Nia i dzień bez planu, Diesel w tarapatach została udostępniona przez Wydawnictwo Harperkids. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała maluchowi, to sprawdź również inne publikacje od tego wydawcy.