Pakiet Wiedza w 30 sekund: 30 sekund o energii, 30 sekund o sztucznej inteligencji i robotyce

30 sekund O sztucznej inteligencji i robotyceCóż takiego głębokiego jest w "głębokim uczeniu"? Czy sztuczna inteligencja rzeczywiście potrafi myśleć? Jak będą wyglądały roboty w najbliższej przyszłości? Czy zrodził się nowy podział społeczny na tych, którzy rozumieją technologię, i tych, którzy się...
40,01

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 38,01 zł

Opis

30 sekund O sztucznej inteligencji i robotyce
Cóż takiego głębokiego jest w "głębokim uczeniu"? Czy sztuczna inteligencja rzeczywiście potrafi myśleć? Jak będą wyglądały roboty w najbliższej przyszłości? Czy zrodził się nowy podział społeczny na tych, którzy rozumieją technologię, i tych, którzy się jej obawiają?
Czy ludzie i inteligentne maszyny kiedykolwiek się połączą, tworząc nowy gatunek?
30 sekund o sztucznej inteligencji i robotyce przynosi jasne i zwięzłe odpowiedzi na te pytania w 50 odsłonach, przedstawiając najważniejsze zagadnienia i doniosłe wydarzenia z historii robotyki i sztucznej inteligencji.
30 sekund o energii
Czy wiesz, na czym polega rozszczepienie jądra atomu? Albo jak przebiega reakcja termojądrowa? Na pewno zdarzyło ci się słyszeć o ogólnej teorii względności Einsteina lub jego słynnym równaniu E=mc2, ale czy naprawdę rozumiesz, co to oznacza? Często dziś dyskutujemy o odnawialnych źródłach energii, przygotuj się do takiej rozmowy, poznając 50 najistotniejszych pojęć, teorii i hipotez dotyczących tej wielkości fizycznej charakteryzującej materię.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pakiet Wiedza w 30 sekund: 30 sekund o energii, 30 sekund o sztucznej inteligencji i robotyce

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki