Pampers Aqua Pure Chusteczki nawilżające dla dzieci 48 szt.

Chusteczki Aqua Pure 99% czystej wody - Ultra oczyszczona woda dla naszej najprostszej formuły. Miękka tkanina - Wykonane z najwyższej jakości bawełny, regenerowanej celulozy i poliestru dla delikatnego czyszczenia skóry dziecka. Wykonane z delikatnych środków czyszczących, składników równoważących...

7.99

-20%

9.99 zł

Cena za szt. : 0.17zł

Dodaj do schowka

Opis

Chusteczki Aqua Pure są niezwykle delikatne i wyjątkowe, dzięki zawartości w składzie aż 99% czystej wody. Warto przy tym wspomnieć, że woda zastosowana w chusteczkach jest oczyszczona w najdokładniejszy sposób, a wszystko to, aby uzyskać jak najprostszą formułę. Jest to jeden z niewielu produktów na rynku, który w tak bezpieczny i delikatny sposób oczyści delikatną skórę noworodków i dzieci – bez narażenia jej na uczulenie czy podrażnienia. Wszystko z troską o zdrowie i bezpieczeństwo Twojego dziecka.

Oprócz wyjątkowego składu kolejną zaletą chusteczek jest niezwykle miękka tkanina, która zapewnia komfort użytkowania. Została ona wykonana z najwyższej jakości bawełny, regenerowanej celulozy oraz poliestru. Wszystko po to, by zapewnić odpowiednie oczyszczenie delikatnej skóry Twojego dziecka bez podrażnień. Chusteczki w swoim składzie zawierają delikatne środki czyszczące oraz składniki równoważące pH skóry. W celu ochrony chusteczek przed zanieczyszczeniem dodano odpowiednio dobrane, delikatne konserwanty, które nie wpływają negatywnie na skórę dziecka.

Produkt jest w pełni bezpieczny dla delikatnej i skłonnej do podrażnień skóry dziecka, ponieważ w swoim składzie nie zawiera alkoholu, substancji zapachowych oraz parabenów. Może być używany od pierwszych dni życia dziecka. Chusteczki zostały przebadane dermatologicznie.

W opakowaniu znajduje się 48 sztuk chusteczek. Produkt z foliowym zamknięciem.

Producentem chusteczek jest Procter AND Gamble, jedna z najbardziej znanych marek produkujących akcesoria higieniczne oraz produkty dla domu.

Składniki - Pampers Aqua Pure Chusteczki nawilżające dla dzieci 48 szt.

Aqua, Citric Acid, Sodium Citrate, Sodium Benzoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sorbitan Caprylate, Disodium EDTA

Dane producenta/dystrybutora

Procter AND Gamble DS Polska Sp. z o.o., ul. Zabraniecka 20, 03-872 Warszawa

Recenzje

Ocena 

Te chusteczki są prawdziwą rewelacją i rewolucją na rynku. Z pewnością są one koniecznym elementem wyprawki dla noworodka i warto stosować je także u większych dzieci. Zostały one nam polecone przez położną, która dostrzegła zmiany w okolicy okołopieluszkowej o charakterze nadwrażliwości. Są o wiele wygodniejsze od stosowania wacika i wody. Pomimo prostego składu doskonale sprawdzają się na co dzień, także do tych większych wyzwań.

Ocena 

Chusteczki nawilżające Pampers Aqua Pure dla dzieci to najlepszy wybór dla mojego dziecka. Chusteczki nie uczulają, ponieważ są mocno nasączone wodą, a co ważniejsze, nie są perfumowane. Chusteczki nie sklejają się w opakowaniu, nie rozdzierają. Opakowanie z plastikowym zamknięciem zapobiega wysuszaniu chusteczek, dzięki czemu są nawilżone przez cały czas. Dodatkowo cena za paczkę jest bardzo przystępna. My jesteśmy zadowoleni.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pampers Aqua Pure Chusteczki nawilżające dla dzieci 48 szt.

  • Producent: Pampers
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8001090603326
  • EAN: 8001090603326
  • Wymiary: 18.8 x 9.3 x 4.5 cm

Inni Klienci kupili również