Pampers Aqua Pure Chusteczki nawilżające dla dzieci 48 szt.

Chusteczki Aqua Pure 99% czystej wody - Ultra oczyszczona woda dla naszej najprostszej formuły. Miękka tkanina - Wykonane z najwyższej jakości bawełny, regenerowanej celulozy i poliestru dla delikatnego czyszczenia skóry dziecka. Wykonane z delikatnych środków czyszczących, składników równoważących...

7.49 zł

-25%

9.99 zł

Cena za szt. : 0.16zł

Dodaj do schowka

Opis

Chusteczki Aqua Pure są niezwykle delikatne i wyjątkowe, dzięki zawartości w składzie aż 99% czystej wody. Warto przy tym wspomnieć, że woda zastosowana w chusteczkach jest oczyszczona w najdokładniejszy sposób, a wszystko to, aby uzyskać jak najprostszą formułę. Jest to jeden z niewielu produktów na rynku, który w tak bezpieczny i delikatny sposób oczyści delikatną skórę noworodków i dzieci – bez narażenia jej na uczulenie czy podrażnienia. Wszystko z troską o zdrowie i bezpieczeństwo Twojego dziecka.

Oprócz wyjątkowego składu kolejną zaletą chusteczek jest niezwykle miękka tkanina, która zapewnia komfort użytkowania. Została ona wykonana z najwyższej jakości bawełny, regenerowanej celulozy oraz poliestru. Wszystko po to, by zapewnić odpowiednie oczyszczenie delikatnej skóry Twojego dziecka bez podrażnień. Chusteczki w swoim składzie zawierają delikatne środki czyszczące oraz składniki równoważące pH skóry. W celu ochrony chusteczek przed zanieczyszczeniem dodano odpowiednio dobrane, delikatne konserwanty, które nie wpływają negatywnie na skórę dziecka.

Produkt jest w pełni bezpieczny dla delikatnej i skłonnej do podrażnień skóry dziecka, ponieważ w swoim składzie nie zawiera alkoholu, substancji zapachowych oraz parabenów. Może być używany od pierwszych dni życia dziecka. Chusteczki zostały przebadane dermatologicznie.

W opakowaniu znajduje się 48 sztuk chusteczek.

Producentem chusteczek jest Procter AND Gamble, jedna z najbardziej znanych marek produkujących akcesoria higieniczne oraz produkty dla domu.

Składniki - Pampers Aqua Pure Chusteczki nawilżające dla dzieci 48 szt.

Aqua, Citric Acid, Sodium Citrate, Sodium Benzoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sorbitan Caprylate, Disodium EDTA

Dane producenta/dystrybutora

Procter AND Gamble DS Polska Sp. z o.o., ul. Zabraniecka 20, 03-872 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pampers Aqua Pure Chusteczki nawilżające dla dzieci 48 szt.

  • Producent: Pampers
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8001090603326
  • EAN: 8001090603326
  • Wymiary: 18.8 x 9.3 x 4.5 cm